Mes taupome Jūsų laiką: transporto priemonių remontas ir detalės - vienoje vietoje!

Didžiulis detalių asortimentas ir katalogas internete – tapykite savo brangų laiką ir įsigykite transporto priemonių detales ypač patraukliomis kainomis. 
Plataus spektro kokybiškos techninės priežiūros paslaugos visų tipų transporto priemonėms.

DALYS

Mažmeninė ir didmeninė prekyba transporto priemonių detalėmis internetu ir parduotuvėse: prekiaujame tik naujomis ir kokybiškomis detalėmis, daugelis jų turi ISO 9001 arba ISO 9002 sertifikatus. Mūsų asortimentą sudaro nestandartinės, sportinės (aftermarket) dalys bei pačios aukščiausios kokybės originalios (OEM) dalys.

Savo klientams siūlome didelį transporto priemonių detalių asortimentą, kurį nuolat atnaujiname. Tiesiogiai dirbame su daugiau nei 50 užsienio gamintojų, tarp kurių tokie prekės ženklai kaip Abs, Ate, Audi OEM, Bilstein, Bmw OEM , Bosch , Brembo , Daf OEM , Febi , Federal mogul, Fiat OEM, Ford OEM, Gates, Hengst, Ina/fag, Km germany, Koni, Landrover OEM, Lexus OEM, Luk, Mann filter, Mercedes PKV/LKV OEM, Muller filter, Opel OEM, Porsche OEM, Professional parts sweden, Renault OEM, Saab OEM, Sachs, Seat OEM, Skoda OEM, Swag, Textar, Toyota OEM, Trw, Volkswagen OEM, Volvo OEM, Zimmerman ir t. t. Kadangi dirbame tiesiogiai su gamintojais galime pasiūlyti transporto priemonių detales ypač patraukliomis kainomis. Detalėms suteikiame gamintojo garantiją.

SERVISAS

Teikiame plataus spektro kokybiškas techninės priežiūros ir remonto paslaugas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, motociklams ir motoroleriams. Vykdydami savo veiklą naudojame modernią, šiuolaikišką transporto priemonių diagnostikos ir remonto įrangą bei kokybiškus darbo įrankius, o siekdami teikti kuo platesnį transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugų diapazoną nuolat atnaujiname turimus ir įsigyjame naujus įrenginius. Esame subūrę patyrusių, aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, todėl darbus planuojame ir vykdome kruopščiai bei atsakingai. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Techninės priežiūros ir remonto paslaugos, kurias Jums siūlome: