Važiuoklės remontas visoms transporto priemonėms

Važiuoklės remontas yra labai svarbus. Visos Jūsų automobilio dalys yra vienodai svarbios, tačiau yra viena dalis, kuri yra bene svarbiausia visam transporto priemonės veikimui. Tai važiuoklė, esanti transporto priemonės apačioje ir ant kurios tvirtinamos svarbios automobilio dalys.

važiuoklės remontas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra automobilio važiuoklė?

Važiuoklė yra pagrindinė transporto priemonės atraminė konstrukcija, kuri taip pat žinoma kaip „rėmas“. Šis rėmas atlaiko visas transporto priemonės apkrovas tiek statinėmis, tiek dinaminėmis sąlygomis. Transporto priemonėje jis yra analogiškas gyvų organizmų skeletui. 

Nematomas, vidinis, tačiau visa ko pagrindas. Kiekviena transporto priemonė, nesvarbu, ar tai dviratis, ar automobilis, ar sunkvežimis, turi važiuoklės rėmą. Jo forma akivaizdžiai skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės tipo, tačiau atlieka funkcija nesikeičia ir ji yra svarbi visiems automobiliams.

Kodėl važiuoklė yra svarbi?

  • Palaiko arba pakelia transporto priemonės kėbulo apkrovą.
  • Suteikia tvirtinimo vietą įvairiems transporto priemonės agregatams.
  • Palaiko įvairių transporto priemonės sistemų, tokių kaip variklis, transmisija, svorį.
  • Palaiko keleivių ir bagažo svorį.
  • Atlaiko įtampą, kylančią dėl blogų kelio sąlygų.
  • Atlaiko įtampą stabdant ir greitinant transporto priemonę.

Kitaip tariant, važiuoklė yra svarbi ir pastebėjus galima važiuoklės gedimą, reikia kaip mat atlikti važiuoklės diagnostiką ir remontą.

Dažniausiai delsimas įsiklausyti į automobilio siunčiamus signalus lemia tai, jog važiuoklės remontas pabrangsta, nes važinėjant su pažeista važiuokle, automobilis gadinamas dar labiau.

automobilio važiuoklė

Reikalingas profesionalus važiuoklės remontas?

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą važiuoklės remontui.

5 ženklai, kad reikia remontuoti automobilio važiuoklę

Laikui bėgant ir akivaizdžiai susidėvėjus automobilio dalims, gali būti, kad važiuoklė gali sugesti; tai atpažinti yra svarbu, nors tai ir nėra labai lengva užduotis. Štai 5 ženklai, galintys parodyti, kad jūsų važiuoklę reikia remontuoti.

Padidėjęs degalų suvartojimas

Gera praktika yra sekti savo degalų sąnaudas kas savaitę ar kas mėnesį. Tai ne tik padeda jums sekti savo išlaidas tam tikrą laikotarpį, formuoti šeimos biudžetą, bet ir informuoja jus apie jūsų automobilio našumą. 

Jei pastebėjote, kad automobilis sunaudoja daugiau degalų nei įprasta, paprašykite jį patikrinti automobilių mechaniko. Viena priežasčių, kodėl padidėjo kuro sąnaudos yra potenciali galimybė, jog važiuoklė galėjo būti apgadinta. 

Gali būti ir keletas kitų priežasčių, lemiančių didesnį transporto priemonės degalų suvartojimą. Bet kokiu atveju, tai yra svarbus ženklas apsilankyti autoservise. 

Nepažįstamas triukšmas

Jei pastebėtumėte iki tol negirdėtą garsą ar triukšmą kai automobilis važiuoja ar atlieka manevrus,  tai gali reikšti skirtingus dalykus – išmetimo vamzdžio išsiplėtimą arba katalizatoriaus defektą. 

Tačiau nenormalūs garsai taip pat skamba, kai važiuoklė už ko nors kliūva, yra atsiradęs dugno defektas. 

Nekreipiant dėmesio į gedimą ar defektą išduodantį garsą, galima tik pabloginti situaciją. 

Pablogėjęs automobilio valdymas

Kai automobilis važiuojant keliu nevalingai krypsta į vieną ar kitą pusę, vairas nelabai reaguoja į manevrus arba turite nuolat taisyti vairo padėtį, kad automobilis judėtų tiesiai – tai jau problema. 

Tai, kaip paskirstomas automobilyje esantis svoris (sunkus gale arba sunkus priekyje), yra svarbus veiksnys, turintis įtakos transporto priemonės valdymui, tačiau tai taip pat gali būti važiuoklės problemų simptomas. 

Jei važiuoklė yra silpna ir jei nieko dėl to nepadarysite, ji gali dar labiau sulinkti ir automobilio remontas tuomet bus daug sudėtingesnis.

Netinkamas vairavimas

Vairas yra sujungtas su važiuokle, o bet koks manevras, kurį atliekate su vairu, judina važiuoklę.

Jei pastebėjote vairavimo problemų, tai gali reikšti, kad kažkas yra ne taip su dalimis, esančiomis važiuoklėje ar aplink ją.

padangų nusidevėjimas

Greitas padangų susidėvėjimas

Padangos ir ratai sujungiami su transporto priemonės rėmu per važiuoklę ir pakabos sistemą. Kai visi šie komponentai veikia tinkamai, automobilis važiuoja sklandžiai, o padangos per daug nesusidėvi. 

Tačiau, jei kyla problemų dėl automobilio važiuoklės, tai gali sukelti problemų balansuojant padangas ir, savo ruožtu, tai gali lemti padangų nusidėvėjimą daug greičiau nei tikėtasi. 

Jei pastebėsite, kad taip nutinka jūsų automobilio padangoms, paprašykite, kad važiuoklę patikrintų ir mechanikas.

Reikalingas kokybiškas važiuoklės remontas?

Nors važiuoklė yra mažiausiai matoma automobilio dalis, ji sudaro pagrindinę automobilio konstrukcijos struktūrą. 

Dėl sunkių kelio sąlygų važiuoklė gali būti pažeista. Jei to nepastebėsite iš karto, gali tekti pakeisti važiuoklę – tai brangus, bet išvengiamas žingsnis. 

Todėl jei pastebite nors vieną paminėtą galimą važiuoklės gedimo požymį, laikas kreiptis į autoservisą, kur bus atliktas važiuoklės remontas. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda sutvarkys jūsų automobilio važiuoklę už prieinamą kainą. 

Susisiekti

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė