Kaina | Kokybė | Greitis

Vertiname punktualumą, o rinkoje išlaikome geriausią teikiamų paslaugų bei parduodamų prekių kainos ir kokybės santykį!

APIE MUS

autohelp– viskas Jūsų automobiliui vienoje vietoje! Prekiaujame transporto priemonių detalėmis bei teikiame aukštos kokybės techninės priežiūros ir remonto paslaugas lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams.

Autoservisas  autohelp savo veiklą pradėjo dar 2001 m., kuomet buvo įsteigta įmonė UAB „Detauta”. Duris atvėrėme kaip bendrovė užsiimanti didmenine automobilių dalių prekybos veikla. Kokybiškai dirbdami išaugome iki aukšto lygio, automobilių dalių mažmeninės ir didmeninės prekybos bei plataus profilio automobilio techninės priežiūros paslaugas, teikiančios įmonės.

2019 m. sukūrėme prekės ženklą autohelp. Prekės ženklas puikiai atspindi per beveik dvidešimt metų išaugusį teikiamų paslaugų profilį bei mūsų misiją: 

Mes siekiame, padėti savo klientams išspręsti bene visas problemas, susijusius su jų transporto priemone!

Esame subūrę kvalifikuotų profesionalų komandą, todėl savo klientams suteikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas. Tiek automobilių detalėms, tiek atliktiems darbams suteikiame garantijas!

Mažmeninė ir didmeninė prekyba transporto priemonių detalėmis internetu ir parduotuvėje: prekiaujame tik naujomis ir kokybiškomis detalėmis, daugelis jų turi ISO 9001 arba ISO 9002 sertifikatus. Mūsų asortimentą sudaro antrinės rinkos (aftermarket) automobilių dalys bei pačios aukščiausios kokybės originalios (OEM) dalys. Pagal užsakymą galime pasiūlyti ir sportines automobilių dalis.  Detalėms suteikiame gamintojo garantiją. 

Detalių katalogas mūsų tinklapyje: https://www.auto-help.eu/

Suteiktų remonto paslaugų kokybę garantuoja ne tik puiki komanda, bet ir moderni transporto priemonių remonto įranga bei kokybiški darbo įrankiai. Teikdami paslaugas dirbame išskirtinai su LR Techninės priežiūros ir Metrologinės tarnybos patvirtinta, technologinius standartus atitinkančia įranga. Dėl ilgametės patirties galime be vargo remontuoti beveik visų markių automobilius! Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Plačiau apie serviso paslaugas puslapyje: Servisas