Automobilių, mikroautobusų, motociklų ir mopedų remontas bei dalys vienoje vietoje Vilniuje.

Mes taupome Jūsų laiką. Plataus spektro kokybiškos techninės priežiūros paslaugos visų tipų transporto priemonėms.

AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Lengvųjų automobilių remontas

Motociklų ir mopedų remontas

Komercinis transportas, mikroautobusų remontas

Elektros instaliacijos ir el. mazgų remontas

Elektromobiliai ir hibridai

Kietųjų dalelių filtras

Bendra

Kita

Teikiame plataus spektro kokybiškas techninės priežiūros ir remonto paslaugas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, motociklams ir motoroleriams.

Vykdydami savo veiklą naudojame modernią, šiuolaikišką transporto priemonių diagnostikos ir remonto įrangą bei kokybiškus darbo įrankius, o siekdami teikti kuo platesnį transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugų diapazoną nuolat atnaujiname turimus ir įsigyjame naujus įrenginius.

Elektroninių valdymo blokų (komforto valdymo blokų) ECU remontas ir programavimas naudojant profesionalią diagnostikos įrangą – mūsų autoserviso išskirtinumas ir privalumas. Mūsų specialistai ypatingai gerai atlieka variklio valdymo blokų ir elektroninių valdymo blokų ECU remontą ir programavimą VOLVO, MERCEDES, VW, AUDI ir BMW markių automobiliams, aptikdami ir pašalindami visas problemas jūsų automobilyje. Mūsų naudojama diagnostikos įranga išsiskiria savo funkcionalumu, greičiausiomis operacinėmis sistemomis, pritaikomumu dirbant su įvairiuose žemynuose pagamintų automobilių markėmis. Tokia įranga efektyviai spartina ir lengvina autoserviso darbą, trumpina teikiamų paslaugų laiką, didina jų našumą ir mažina resursus.

Mes naudojame pažangiausią rinkoje profesionalią automobilių gamintojų sertifikuotą diagnostikos įrangą su galimybe programuoti elektroninius blokus „online“ jungiantis prie oficialių gamintojų serverių. Tai lemia pilną elektroninių mazgų suderinamumą tarpusavyje.

Esame subūrę patyrusių, aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, todėl darbus planuojame ir vykdome kruopščiai bei atsakingai. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.