Profesionalus Autoelektrikas Vilniuje

Elektros sistema yra labai svarbi transporto priemonės eksploatavimui ir suteikia energijos visoms dalims, įskaitant generatorių, starterį, akumuliatorių ir kitas sudėtines dalis. Jeigu iškilo problemų dėl automobilio elektros sistemos, mūsų profesionalus autoelektrikas sutvarkys Jūsų bėdą už gerą kainą.

autoelektrikas Vilniuje

Aukščiausia kokybė

Naudojame pažangiausią profesionalią automobilių gamintojų sertifikuotą diagnostikos įrangą su galimybe programuoti elektroninius blokus „online“​.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Autoelektrikas ir automobilių elektronikos remontas

Nors mūsų transporto priemonių eksploatacija priklauso nuo degalų (benzino, dujų ar dyzelino), daugelyje savo operacijų automobiliai naudoja ir kitą energijos šaltinį. Jūsų transporto priemonėje nuolat teka elektra, kad būtų galima valdyti viską nuo priekinių žibintų iki informacijos ir pramogų sistemos prietaisų skydelyje. Ne, mes kalbame ne tik apie hibridus ar elektromobilius. 

Benzinu ir dyzelinu varomi lengvieji automobiliai ir sunkvežimiai taip pat naudoja elektrą, kad būtų užtikrintas saugus ir patogus vairavimas. Elektros energiją tiekia žvakės, jos sukelia nedidelį sprogimą, kuris uždega oro ir degalų mišinį dujiniuose varikliuose, kad transporto priemonė važiuotų. Tačiau, kaip ir bet kurioje kitoje sistemoje, gali rastis gedimai ir tuomet reikalingas autoelektrikas, galintis šias problemas išspręsti.

Pateikiame keturias įprastas automobilių elektrinių sistemų problemas, kurioms gali būti reikalingas elektros instaliacijos remontas.

Išsekęs akumuliatorius

Visas elektros energijos šaltinis, kai transporto priemonė išjungta, yra akumuliatorius. Laikui bėgant, jį reikės pakeisti, tačiau paprastai akumuliatoriai sėkmingai naudojami trejus ar net daugiau metų, atsižvelgiant į vairavimo įpročius, naudojamo kuro tipą bei akumuliatoriaus tipą. 

Tačiau akumuliatorius taip pat gali „mirti“, jei paliekate įjungtas šviesas ar kitą elektrą naudojantį prietaisą automobilyje, kai transporto priemonė išjungta. Kai automobilis veikia, kintamosios srovės generatorius tiekia elektrą daugumai elektrinių komponentų, taip pat įkrauna akumuliatorių. 

Jei jūsų akumuliatorius išseks, jūsų automobilis neužsives ir jį reikės vienu ar kitu būdu įkrauti. Jei akumuliatorius neįsikrauna arba nuolat išsikrauna be priežasties – laikas jį patį pakeisti.

automobilių elektronikos remontas

Reikalingas patikimas autoelektrikas?

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą jūsų transporto priemonės elektros gedimui.

Įstrigusi relė

Reliniai jungikliai yra tie, kurie valdo elektros srautą į tam tikras automobilio dalis, pavyzdžiui, oro kondicionierių ar kuro siurblį.

Paprastai jie veikia automatiškai ir įsijungia tik tada, kai jų reikia, tačiau jei įjungtoje padėtyje įstrigs relė, elektra ir toliau tekės, net kai transporto priemonė išjungta, taip išsikrauna akumuliatorius ir galbūt sugadinama elektros energiją gaunanti automobilio dalis.

Blogas generatorius

Automobilio generatorius tiekia elektrą transporto priemonei, kai variklis veikia, taip pat įkrauna akumuliatorių, kad kitą kartą automobilį galėtumėte užvesti. 

Sugedus generatoriui, jūsų akumuliatorius išsikraus, kai bandys pateikti maitinimą į visus automobilio elektrinius komponentus. Jei priekiniai žibintai pradeda mirgėti, atsiranda sunkumų užvesti automobilį, tai gali būti pirmieji generatoriaus gedimo ženklai.

Išdegęs saugiklis

Viena iš dažniausiai pasitaikančių elektros problemų yra išdegęs saugiklis. Šiai problemai būdinga vienos sistemos, tokios kaip elektriniai langai ar veidrodžiai, neveikimas. 

Saugikliai gauna elektros energiją, kurios reikia, kad sistema veiktų, kai ji įjungiama, ir paskui paskirsto reikalingą energijos kiekį. Jei saugiklis išdega, tai reiškia, kad grandinė yra sugedusi ir operacija, kurią bandote atlikti, neįvyks.

Jei kyla problemų dėl elektrinių prietaisų automobilyje, jums reikalingas automobilio elektrikas – būtinai susisiekite su specialistu, kol maža problema neišplito ir nesukėlė dar daugiau didesnių problemų.

automobilio elektrikas

Elektros sistema yra būtina gerai jūsų automobilio „sveikatai“

Taigi, kai kyla transporto priemonės problemų susijusių su elektra, ypač atkreipkite dėmesį į simptomų pasireiškimą. Kokiomis sąlygomis vairuojate – lietus, greitėjimas, stabdymas, elektrinių priedų naudojimas, tokių kaip oro kondicionierius ar salono žibintai. Kai susiduriate su problemomis dėl savo elektrinių ir elektroninių sistemų, užduokite sau šiuos klausimus:

  • Kaip dažnai kyla ši problema?
  • Kiek laiko ši problema išlieka?

Kuo daugiau informacijos galėsite pateikti autoserviso darbuotojams atliekant elektrinių ir elektroninių sistemų aptarnavimo ir remonto paslaugą, tuo greičiau bus galima atkurti tas pačias sąlygas ir galų gale išsiaiškinti tikslią problemą. 

Autoelektrikas padės identifikuoti problemą

Problema gali slypėti bet kur, pradedant paprastomis prietaisų skydelio lemputėmis, ir baigiant sudėtingomis kompiuterinėmis sistemomis, valdančiomis saugos ir saugumo funkcijas, pavyzdžiui, apsaugos nuo vagystės, berakčio įėjimo, automatinio stabdymo ABS sistemas, padangų slėgio matuoklius, oro pagalves, uždegimo valdymo sistemas, pramogų sistemas, apšvietimo sistemas, traukos valdymą, visų varančiųjų ratų AWD sistemas, šildymo ir oro kondicionavimo sistemas ir net elektrinį vairo stiprintuvą. 

Visos šios nedidelės užuominos padės autoelektrikams rasti pagrindinę jūsų elektros sistemos problemų priežastį ir greitai ją išspręsti. Nė vienas pastebėjimas nėra per mažas, įskaitant tai, ar problema vyksta su pertraukomis, ar visą laiką ir ar neseniai buvo atliktas automobilių elektronikos remontas kitur.

Pagalbos kreipkitės į specialistus

Kiekvienos transporto priemonės elektros sistema turi savo niuansus, atsižvelgiant į jos amžių, markę ir modelį. Kai kuriose naujesnėse transporto priemonėse yra sudėtinga kompiuterinė sistema, kuri sąveikauja su transporto priemonės funkcijomis, įskaitant jutiklius, stabdžius, vairą ir kt. 

Norint pataisyti šiuos elektrinius komponentus, dažnai reikia naudoti pažangias diagnostikos priemones, kartu su kvalifikuotais autoserviso specialistais, kurie moka jas efektyviai naudoti.

Profesionalus Autoelektrikas Vilniuje

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nustatys jūsų transporto priemonės elektros problemas ir sutvarkys jas.

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė