Kompiuterinė automobilio diagnostika

Automobilio prietaisų skydelyje mirksi geltona ar raudona lemputė, o jūs nekreipiate į ją dėmesio? Jei taip, darote didelę klaidą. Automobilių gamintojai neįdiegė tos švieselės šiaip sau. Prietaisų skydelio pranešimai yra būdas jums pasakyti, kad kažkas yra labai negerai su jūsų transporto priemone, ir kad atėjo laikas ją pristatyti į autoservisą bei atlikti automobilio diagnostiką ir imtis remonto.

automobilio diagnostika

Aukščiausia kokybė

Naudojame pažangiausią profesionalią automobilių gamintojų sertifikuotą diagnostikos įrangą su galimybe programuoti elektroninius blokus „online“​.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra automobilio kompiuterinė diagnostika?

Daugumoje automobilių, ypač naujesnių modelių, yra borto diagnostikos kompiuterinė sistema. Technikai gali prieiti prie šios sistemos naudodamiesi įvairiais diagnostikos įrankiais ir programine įranga, kurie padės kuo tiksliau ir greičiau nustatyti transporto priemonės problemas, neatliekant daug laiko reikalaujančio ir brangaus visapusiško mechaninio patikrinimo.

Šiuolaikinės transporto priemonės yra sukurtos su vidiniu kompiuteriu, kuris valdo, registruoja ir stebi visas pagrindines transporto priemonės sistemas ir komponentus, taip pat transporto priemonės gamintojo pranešimus ir eksploatacijos istoriją. Kvalifikuotas autoserviso technikas, naudodamas pažangų kompiuterizuotą diagnostikos įrankį, prisijungia prie transporto priemonės ir peržiūri kodus, kad perskaitytų pranešimus ir suprastų, kur transporto priemonė patiria sunkumų.

Kodėl verta naudotis automobilio diagnostikos paslaugomis?

Kai kurie automobilių savininkai į autoservisą veža savo transporto priemones tik tada, kai pamato mirksinčią prietaisų skydelio lemputę arba pradeda pastebėti automobilio problemas ar padidėjusias degalų sąnaudas. Tačiau yra ir tokių, kurie automobilio diagnostikos testą vykdo tiesiog kaip prevencinę priemonę. 

Atlikę automobilio diagnostikos testus, technikai gali užfiksuoti ir suremontuoti visas problemines automobilio vietas, kol transporto priemonė nepatyrė didesnių nuostolių. 

Atliekant automobilio diagnostiką profilaktiškai, jums taip pat nereikės mokėti tiek daug, kaip tuomet kai jau reiktų realiai spręsti matomą ir vairuoti trukdančią techninę problemą.  Svarbiausia, kad automobilio kompiuterio diagnostikos testas padės išvengti vargo ir pavojaus patirti variklio gedimą nepatogioje situacijoje, pavyzdžiui, išvykus atostogų. 

kompiuterinė diagnostika

Patikima Kompiuterinė automobilio diagnostika

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą jūsų automobilio diagnostikai.

Remonto poreikį išduoda prietaisų skydelis

Automobilio prietaisų skydelis yra itin svarbus ir pokyčių jame ignoruoti nereikia. Viena svarbiausių skydelių lempučių yra variklio tikrinimo lemputė, dar vadinama gedimo indikatoriaus lempa.

Kai ši lemputė užsidega ir neišsijungia, jūsų automobilyje kažkur yra problema, tačiau tai dar nėra avarinė situacija. Vis dėlto jums reikia kuo skubiau susitarti dėl apžiūros autoservise.

Kita vertus, mirksinti variklio lemputė yra visiškai kitokia. Paprastai mirksinti lemputė reiškia, kad jūsų variklis blogai veikia. Netinkamai veikiantis variklis galiausiai gali sugadinti jūsų katalizatorių, nes jis įkaista dėl nesudegusio kuro patekimo į išmetimo sistemą. Taigi, jei jūs važiuojate ir užsidega mirksinti variklio lemputė, vykite į autoservisą ir atlikite kompiuterinę diagnostiką. Kuo anksčiau patikrinsite savo transporto priemonę, tuo anksčiau ji vėl taps tinkama važiavimui.

Taip pat turėtumėte vykti į autoservisą bei atlikti auto diagnostiką, kai įsijungia oro pagalvės gedimo lemputė, stabdžių sistemos lemputės, sumažinto galingumo įspėjimas ir ABS signalas.

Kaip dažnai turėtumėte atlikti automobilio diagnostiką?

Jei įtariate, kad jūsų automobilyje yra problemų dėl akivaizdžių ženklų, arba įspėjamojo signalo ar degančios lemputės, diagnostikos testas gali greitai nustatyti problemą. Rekomenduojama kasmet atlikti diagnostiką, kad jūsų automobilis būtų gerai veikiantis ir būtų kaip įmanoma greičiau aptiktos problemos galinčios sutrukdyti mėgautis vairavimu.

Specialistai rekomenduoja bent kartą per metus atlikti autodiagnostiką, net jei jūsų prietaisų skydelyje nedega nė viena indikatoriaus lemputė. Tokiu būdu bet kokiai potencialiai problemai gali būti užbėgta už akių.  Automobilio diagnostika taip pat yra geriausias būdas įsitikinti, kad jūsų automobilis visada važiuoja tik techniškai tvarkingas. 

automobilio diagnostika už gerą kainą

Automobilio diagnostikos testavimas ilgainiui atsiperka

Daugelis tikriausiai manytų, kad net keliasdešimt eurų išleistų už automobilio diagnostiką yra per daug tam, kad būtų nustatyta diagnozė „viskas veikia“. 

Tačiau reikėtų suprasti, jog bet kokia automobilio diagnostikos kaina nėra didelė įsitikinimui, jog automobilis veikia be priekaištu, arba padeda atrasti dar nepastebimus gedimus, kurie ateityje sukeltų problemų. Turėtume suvokti, kad tokia žala, kuri atsiranda nežinant, kas yra blogai mūsų transporto priemonėje, jums kainuotų dar daugiau. 

Prieš pristatant vidinius kompiuterius, transporto priemonės savininkui reikėdavo papasakoti savo transporto priemonės problemą, o technikas pradėdavo ilgą procesą bandant įvairius dalykus, kad būtų galima nustatyti bėdą, o tai dažnai užimdavo daug laiko ir brangiai kainuodavo. Tuo tarpu šiandienos sistemos yra sukurtos net paprasčiausioms bėdoms nustatyti dar prieš tai, kai jos išauga į didelius gedimus.

Reikalinga kompiuterinė automobilio diagnostika?

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nustatys jūsų automobilio problemas atliekant kompiuterinę diagnostiką.

Susisiekti

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė