Pažangus automobilių programavimas

Automobilių programavimas gali būti atliekamas savarankiškai, bet nerekomenduojame to daryti, nebent turite elektronikos ir programavimo žinių, nes nežinant ką darote, lengva sugadinti transporto priemonės komponentus. Kreipkitės į mūsų specialistus, kurie atliks šį darbą už prieinamą kainą.

automobilių programavimas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją ir to pasekoje garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošes Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose darbuose.

Kas yra automobilių programavimas?

Automobilių programavimas yra gana naujas dalykas auto pasaulyje, ir tai reiškia programinės įrangos modifikacijas transporto priemonėje, kad būtų galima naudoti funkcijas, kurių automobilyje nebuvo, daugiausia dėl vietinių taisyklių, kai automobilis buvo eksportuotas. Automobilių programavimas nereiškia, kad reikia keisti programinę įrangą! Keičiamos tik iš anksto užprogramuotos parinktys, kurios jau yra programinėje įrangoje.

Lygiai taip pat, kaip derintojai gali patekti į transporto priemonės valdiklį, norėdami ką nors pataisyti, ir kaip techninės priežiūros specialistai naudodamiesi borto kompiuterio prievadu tikrina transporto priemonės klaidų kodus, automobilių programuotojai gali naudoti tą patį diagnostikos prievadą, kad įgalintų naujas transporto priemonės funkcijas.

Programavimas turi būti patikėtas tik profesionalams

Itin svarbu pabrėžti tai, jog asmuo, bandantis programuoti transporto priemonę, turi žinoti ką daro. Tai nėra paprastas lemputės pakeitimas, tačiau iš kitos pusės tai nėra ir raketų mokslas.

Vykdydamas tokį darbą asmuo turi įsitikinti, kad ryšys tarp transporto priemonės ir kompiuterio, kuriame vykdomi pakeitimai, nėra sugadintas, ir abu prietaisai turi turėti puikią prieigą prie stabilios energijos.

Automobilio akumuliatorius gali išsikrauti programuojant, todėl protinga naudoti įkroviklį, kad būtų išlaikytas reikiamą galios lygis arba veiktų variklis. Jei naudojamas įkroviklis, uždegimas turi būti įjungtas, kad būtų galima pasiekti transporto priemonės kompiuterius.

Ką automobilio programavimas gali duoti transporto priemonei?

Daugelio transporto priemonių savybės nustatomos pagal rinką. Be to, daugumai transporto priemonių taikomi tam tikri apribojimai. Naudodamasis programavimu, vartotojas gali pakeisti savo automobilio garsus, signalus, kiek kartų sumirksi posūkis nuo vieno prisilietimo, galima nustatyti užvedimo nustatymus ir pan.

Programuotojai taip pat gali įjungti posūkio žibintus su rūko žibintais, išjungti kai kuriuos erzinančius garsus ir įjungti kelias komforto modulio funkcijas.

Kitos programavimo galimybės apima keleivio pusės veidrodžio lygio nuleidimą važiuojant atbuline eiga, automatinį durų užraktą tam tikru greičiu, automatinį dienos žibintų įjungimą ir pan. 

Natūralu, kad dalykai, kuriuos galima padaryti naudojant programavimą, priklauso nuo kiekvieno automobilio modelio, todėl neįsivaizduokite, kad programavimas gali padaryti stebuklus transporto priemonei, kurios konfigūracijoje nėra itin daug funkcijų. Tad reikia rasti savo automobilio funkcijų programavimo sąrašus ir pagalvoti, kokias parinktis norite pakeisti.

automobilio programavimas

Garso signalų šalinimas

Turime paminėti, kad taip pat galima pašalinti kai kuriuos garsus ir įspėjimus, kurie teisėtai yra transporto priemonėse (pvz., įspėjamasis saugos diržų pranešimas), kad vartotojas galėtų keleivio sėdynėje vežti pirkinių krepšį neužsegęs saugos diržo.

Vis dėlto tai nėra gera mintis, nes sunkūs daiktai gali tapti pavojingi avarijos atveju. Todėl kiekvienas pakeitimas turi būti pasvertas ir apgalvotas, nekenkiantis saugumui ir vairavimo kokybei.

Kokybiškas automobilių programavimas

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą jūsų automobilio programavimui.

Kokiam automobiliui naudingas programavimas?

Visų pirma, transporto priemonei programuoti reikia borto kompiuterio prievado jungties. Tai transporto priemonės su elektroniniu degalų įpurškimu, kurios buvo pagamintos po 1995 m., tačiau realiai metai priklauso nuo rinkos, kurioje automobiliai buvo parduoti.

Antra, automobiliui taip pat reikia tam tikro lygio elektrinių ir elektroninių funkcijų. 1995 m. pagamintam automobiliui programuotojas gali padaryti nedaug, palyginti su tuo, kas įmanoma 2005 m. ar 2015 m. išleistai transporto priemonei. Pavyzdžiui, nebūtų įmanoma padaryti funkcijos, jog raktu galima uždaryti ar atidaryti langus, jei nėra centrinio užrakto sistemos, jei rakte nėra siųstuvo ar automobilyje nėra elektrinių langų. 

Programavimas naudingas toms transporto priemonėms, kurios su skirtingais nustatymais parduodamos į skirtingas rinkas. Tiesiog funkcijos egzistuoja, tačiau prancūzams jos įjungtos, o japonams išjungtos. Įsigijus kitai rinkai skirtą automobilį, programuojant galima jį prisitaikyti sau ir savo šalies reikalavimams. 

Kitos funkcijos galėtų būti įjungtos, jei automobilis dalijasi savo elektroniniais komponentais su kitais modeliais. Pavyzdžiui, galite užkoduoti BMW, kad būtų naudojamas „Rolls-Royce“ garso signalas.

profesionalus automobilių programavimas

Ar galima perprogramuoti automobilį patiems?

Šiam darbui reikalingos priemonės gali būti pigios, tačiau programinė įranga ne visada yra parduodama, o koduoti neįmanoma be programinės įrangos palaikymo.

Todėl automobilių programavimas turi būti patikėtas tik profesionalams.

Mūsų kvalifikuoti specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį įvairiuose techninio automobilio ir kitų transporto priemonių darbuose. Kreipkitės į mūsų komandą jau šiandien, pasitarsime, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime pasiūlymą už geriausią kainą rinkoje.

Programavimas jūsų transporto priemonei

Reikia pagalbos automobilių programavime? Kreipkitės jau šiandien, konsultuojame nemokamai.

Susisiekti

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė