Patikimas automobilių sueuropinimas, kad praeiti ekspertizę

Lietuviai mėgsta amerikietiškus automobilius. Įprastai iš JAV galima įsigyti didesnių, galingesnių, su daugiau komforto detalių įrengtų automobilių. Tokiais atvejais reikalingas automobilių sueuropinimas. Kitus tiesiog vilioja įsigyti automobilį, kuris būtų retenybė Europoje. Treti neatsispiria aukcionuose pamatę itin žemą automobilio kainą, nesvarbu, jog su tam tikrai minimaliais defektais ar po nerimto autoįvykio. 

automobilių sueuropinimas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra automobilių sueuropinimas?

Tačiau komfortas ir išskirtinumas turi savo kainą. Automobiliai skirti JAV rinkai yra šiek tiek kitokie nei Europoje. Netgi to paties automobilio gamintojo, tas pats automobilio modelis turi ne tik kitokį pavadinimą JAV rinkoje, tačiau ir technines saugumo charakteristikas. Tai normalu, nes Europoje ir JAV galioja skirtingi reikalavimai automobiliams, yra skirtingi standartai. Tad norint iš JAV importuotą automobilį vairuoti Lietuvos ar apskritai Europos gatvėse, jį reikia pritaikyti, kitaip tariant vyksta automobilių sueuropinimas. 

Ir nors daugiausia kalbame apie automobilius iš JAV, tačiau poreikis sueuropinti automobilius galioja visoms transporto priemonėms, kurios nebuvo pirmiausia skirtos Europos rinkai. 

Pokyčių sąrašas norint vairuoti automobilį importuotą iš JAV

Tam, kad transporto priemonė būtų sueuropinta, t.y. pritaikyta vairavimui Lietuvoje ir Europoje bei atitiktų čia galiojančius standartus, reikia, jog ji atitiktų saugumo reikalavimus ir būtų patogi vairuotojui. 

Dalis pokyčių yra privalomi, be jų nebus praeita techninė apžiūra bei ekspertizė. Tačiau dalis yra neprivaloma, tačiau iš esmės palengvinanti vairavimo patirtį.

Žibintai ir šviesos – privalomi pokyčiai

Labiausiai pastebimi skirtumai tarp EU ir JAV automobilių yra jų žibintai, posūkiai ir šviesos. Būtent šiems dalykams būtini pokyčiai, norint praeiti techninę apžiūrą ir galėti vairuoti Europoje. 

automobilių žibintų ir šviesų sueuropinimas

Dienos šviesos

Europoje šviesiu paros metu nebūtina važiuoti su įjungtomis trumposiomis šviesomis, yra naudojami specialūs dienos šviesos žibintai. Amerikietiški automobiliai tokių šviesų neturi, tad jie montuojami papildomai. 

Priešrūkiniai žibintai

Automobiliuose iš JAV dažniausiai nebūna galinio priešrūkinio žibinto. Jį reikia sumontuoti papildomai arba  pritaikyti jau esamą žibinto bloką.

Gabaritiniai žibintai

Automobiliai iš JAV neturi gabaritinių žibintų, tad juos reikia sumontuoti.

Posūkiai

Įprasti JAV raudoni posūkio žibintai keičiami geltonai oranžiniais. Papildomai sumontuojami trūkstami posūkio signalo žibintai ant priekinių automobilio sparnų arba šoninių vaizdo veidrodėlių korpusų.

Ksenono žibintų plovimas

Jei automobilis turi ksenoninius žibintus, pagal Europietišką standartą, turi būti jų apiplovimo sistema. Amerikietiškuose automobiliuose jos niekada nebūna, tad privaloma sumontuoti. 

Stabdžių žibintai

Stabdant automobilį žibintai nedega taip, kaip įprasta Europoje, tad reikia pritaikyti žibintus, jog šie atitiktų standartus. 

Automobilių sueuropinimas už gerą kainą

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą automobilių sueuropinimui.

Privalomas spidometro keitimas

Europoje ir JAV skiriasi matų vienetai. Mes naudojame kilometrus per valandą, amerikiečiai mylias per valandą. Tad spidometras rodo kitokius skaičius nei mums reikia. Taigi būtina spidometrą ir jame nurodytus mato vienetus pakeisti į europietišką standartą. Tai privalomas pokytis norint praeiti techninę apžiūrą. 

Neprivalomi, tačiau naudingi pokyčiai

Žemiau nurodyti pokyčiai nėra privalomi ir būtini, tačiau jie iš ties naudingi norint mėgautis automobilio vairavimu ir komfortu.

Mato vienetų keitimas

Temperatūros duomenų rodymas pakeičiamas iš Farenheito į Celsijų. Kuro kiekis keičiamas iš galonų į litrus. 

Navigacijos žemėlapių keitimas

Automobiliai iš JAV rodys Šiaurės Amerikos žemėlapius, tad norint naudotis navigacija Europoje, reikės pakeisti užprogramuotus žemėlapius į Europos šalių.

Radijo dažnių perprogramavimas

Jei mėgstate vairuojant klausytis vietinio radijo, turėtumėte perprogramuoti radijo dažnius, nes jie Europoje ir JAV skiriasi. 

Visi šie darbai, tiek privalomi, tiek neprivalomi, yra svarbūs norint praeiti techninę apžiūrą, įregistruoti transporto priemonę ir gauti leidimą vairuoti tokį automobilį Lietuvos gatvėmis. Tad būtina šiuos darbus patikėti savo srities specialistams, kurie žino visus reikalavimus europietiškiems automobiliams, žino, kaip pakeisti ir pritaikyti importuotus automobilius, kad vairuotojams nekiltų techninių problemų ateityje.

automobilio sueuropinimas

Ko dar reikia automobilio registracijai?

Dažniausiai iš JAV įsigyjami automobiliai aukcionuose, po nedidelių avarijų. Tai automobiliai, kurie vizualiai atrodo kaip nesunkiai suremontuojami. Tačiau reiktų turėti omenyje, jog automobiliams, kurie skirti išskirtinai JAV rinkai, Europoje greičiausiai nebus atsarginių dalių ir jas reikės taip pat siųsti iš JAV. Tuo tarpu automobiliai, kurie turi savo europinius atitikmenis, detales tikrai turės Europoje.

Bet kokiu atveju, remontas būtinas pas profesionalus, kurie geriausiai gali įverti kokių dalių reikia ir kaip jas gauti kuo greičiau bei pigiau. 

Kitas svarbus niuansas, kurio negalima pamiršti – automobiliui reikalinga pažyma apie ratų suvedimą. Be jos nebus galima praeiti ekspertizės ar automobilis tinkamas eksploatuoti. Žinoma, registracijai reikalinga ir pati ekspertizė. 

Atlikus visus privalomus automobilio pakeitimus jis sueuropinamas pakankamai, jog praeitų ekspertizę, techninę apžiūrą ir juo jau būtų galima mėgautis mūsų keliuose.

Automobilio iš JAV sueuropinimas

Mūsų autoserviso meistrai padės jums susitvarkyti automobilį, paruošti jį ekspertizei bei techninei apžiūrai. Susisiekite jau šiandien ir sutarsime jūsų automobilio sueuropinimo kainą.

Susisiekti

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė