Profesionalus DPF filtro valymas

DPF (angl. Diesel Particulate Filter) – tai dyzelino kietųjų dalelių filtras, dar dažnai vadinamas dyzelino suodžių filtru. Kitaip, tai įtaisas kuris surenka ir kaupia išmetamuosius suodžius, siekdamas sumažinti anglies dvideginio išmetimą ir taršą. Kokybiškas DPF filtro valymas mūsų servise Vilniuje.

DPF filtras

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

DPF filtro valymas – kas tai ir kodėl tai svarbu?

Nuo 2009 m. DPF filtras yra teisiškai privalomas kiekviename dyzeliniame automobilyje. Jei turite dyzelinį automobilį, kuris buvo pagamintas 2009 m. ar vėliau, jūsų transporto priemonė jį tikrai turės.

Besikaupiantys suodžiai ant filtro gali sukelti įvairių problemų, susijusių su jūsų transporto priemone, įskaitant traukos praradimą ir padidėjusias degalų sąnaudas. Prietaisų skydelyje užsidegusi oranžinė įspėjamoji lemputė parodys DPF problemą. Jei taip atsitiktų, primygtinai rekomenduojame išvalyti automobilio DPF filtrą patikimame autoserviso centre.

Nors daugelyje automobilių yra dyzelino dalelių filtras, ne visi žino, ką tai reiškia ir kodėl svarbi jo švara. Žemiau pateikiame atsakymus į kai kuriuos aktualius klausimus apie DPF filtrus.

DPF cheminis valymas – plovimas apima valymo technologijas ir specialių chemikalų naudojimą, siekiant sumažinti jūsų variklio išmetamų suodžių kiekį.

Paprastai automobilio DPF filtras pašalina suodžius automatiškai naudodamas pasyvią regeneraciją. Autoservise teikiama valymo paslauga pašalina suodžių perteklių, ir neleidžia jam atsinaujinti. 

Kodėl užsikemša DPF filtras?

Tvarkingai veikiančiame automobilyje DPF filtras užsikišti neturėtų. Jei taip atsitiko, tuomet tai greičiausiai susiję su įpurškimo sistemos gedimu, turbinos gedimu, sugedusiu EGR vožtuvu, sugedusiais regeneracijos davikliais. 

Dažniausiai užsikimšusiu filtru skundžiasi važinėjantys trumpus atstumus mieste. Važinėjant trumpus lėtus atstumus nevyksta savaiminė DPF regeneracija. Ji vyksta važiuojant užmiestyje, greitai, bent 20-45 min.

Taip pat problema pastebima automobiliams, kurie yra pasiekę 150 tūkst.-200 tūkst. km ridą – tiesiog suodžiai susikaupia per ilgą laiką. 

DPF filtro valymas

Reikalingas kokybiškas DPF filtro valymas?

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą DPF filtro valymui.

Kada reikia valyti kietųjų dalelių filtrą?

Net jei negalvosite apie tai, jog reikia valyti filtrą, automobilis pats apie tai praneš. Prietaisų skydelyje pamatysite oranžinę užsidegusią lemputę įspėjančią apie DPF filtro užsikimšimą. Laukti ir važinėti su užsidegusia lempute tikrai negalima. Kuo greičiau užsiregistruokite autoservise.

Apie poreikį atkreipti dėmesį į DPF filtrą praneš ir sumažėjusi trauka bei didesnis tepalų sunaudojimas. 

Meistrai atkreipia dėmesį, jog jei yra tikimybė, jog jūsų automobilio DPF filtras gali užsikišti (pvz., nevyksta pasyvi regeneracija), tuomet verta atlikti valymą kas maždaug 50 tūkst. km.

DPF filtro valymas už gerą kainą

Kaip yra valomas DPF filtras?

Autoserviso meistrai patikrins jūsų dyzelino dalelių filtrą, kad įvertintų problemos mastą. Tai apima bandymą, kuriuo siekiama patikrinti užkimšimo lygį. Tada bus pašalintas suodžių ir pelenų perteklius naudojant sudėtingą valymo ir džiovinimo procedūrą. 

Tai apima specialių chemikalų naudojimą, kuris nepadarys žalos jokiems kitiems jūsų automobilio komponentams. Naudojamos stiprios vandens srovės bei ultragarsas siekiant suskaldyti nešvarumus ir juos pašalinti nuo filtro. Po valymo bus išbandyta transporto priemonė, kad būtų įsitikinta, jog procedūra buvo sėkminga.

Gali pasitaikyti atvejų, kuomet cheminė plovimo – valymo procedūra yra neveiksminga. To priežastys gali būti mechaninis DPF filtro pažeidimas, papildomi ar nenustatyti variklio gedimai, trukdžiai elektronikoje, susiję su regeneracijos procesu. Tokiu atveju, meistrai pasiūlys kitus variantus filtro problemai išspręsti.

Kiek laiko trunka DPF valymas?

DPF valymui reikėtų skirti dieną. Paprastai pasiruošimas, procedūra ir patikrinimas po procedūros gali užtrukti iki kelių valandų. 

Kiek kainuoja valymas?

Vidutinė DPF valymo kaina yra 300 Eur. Dėl tikslios kainos kreipkitės į autoservisą, kuris galės įvertinti jūsų automobilio DPF filtro būklę ir reikiamą plovimo, valymo ar filtro keitimo procedūrą. 

Kiek efektyvus yra DPF valymas?

DPF plovimas yra efektyviausias būdas atblokuoti jūsų DPF filtrą ir atkurti jo visišką veikimą. 

Žinoma, tai yra efektyvu, jei apskritai automobilis buvo prižiūrimas, ir prieš atvykstant į autoservisą kelis metus nebuvo ignoruojama užsidegusi įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje. 

Valymo alternatyvos

To nerekomenduojame, kadangi nuo 2013 metų be DPF filtro praeiti techninės apžiūros praktiškai neįmanoma. Tačiau dar galima išgirsti meistrų pasiūlymą „išpjauti“ DPF filtrą arba programiškai jį pašalinti, tai pat ir „užgesinti lemputę“. 

DPF filtro plovimas kartais gali būti nepakankamas, tad tuomet vienintelė logiška alternatyva yra DPF filtro keitimas.

Profesionalus DPF filtro valymas

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda išvalys jūsų automobilio DPF kietųjų dalelių filtrą už prieinamą kainą. 

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė