Teikiamos paslaugos

  • Hibridinių automobilių remontas;
  • Hibridų baterijų remontas;
  • Elektromobilių remontas;
  • Elektromobilių baterijų remontas;
  • Techninis aptarnavimas;
  • Specifinių hibridų ir elektromobilių dalių diagnostika ir remontas.

Nors dažniausiai kalbame ir minime hibridus bei elektromobilius, tačiau nuskriausti nelieka ir įkraunami hibridai. 

Hibridų remontas

Aukščiausia kokybė

Naudojame pažangiausią hibridų ir elektromobilių diagnostikos įrangą.

Suteikiame garantiją

Elektromobilių ar hibridų remonto darbams suteikiame garantiją.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties.

Hibridinių automobilių privalumai

Tiek hibridiniai automobiliai, tiek elektromobiliai turi daugybę privalumų ir juos vertina vis daugiau mūsų šalies vairuotojų. Šie automobiliai naudoja švaresnį kurą, kuris ilgainiui sumažins miestų oro taršą ir tikriausiai leis daugumai savininkų sumažinti bendras degalų sąnaudas. 

Kalbant apie remontą ir priežiūrą, elektrinis variklis turi daug mažiau judančių dalių nei tradicinis benzininis ar dyzelinis variklis, todėl juos šiek tiek lengviau prižiūrėti. Tačiau tuo pačiu hibridai yra šiek tiek sudėtingesni, nes juose derinamos abi sistemos, todėl jų priežiūrai gali prireikti šiek tiek daugiau darbo. Tačiau apskritai nei hibridiniai, nei elektromobiliai nėra žymiai sunkiau remontuojami nei benzinu varomi automobiliai, o kartais jų priežiūra bei remontas yra ir daug paprastesni. 

Visgi, hibridų ir elektromobilių remontas reikalauja šiek tiek kitokių žinių bei patirties, tad ne kiekvienas automechanikas imsis hibrido remonto, o juo labiau elektromobilio remonto. Mūsų autoservisui tai ne bėda. Patyrę automobilių meistrai atliks diagnostiką bei reikiamus remonto darbus net ir naujausiems, įmantriausiems hibridams bei elektromobiliams. Jei prireiks – net ir skraidančiam ateities automobiliui.

Reikalingas Hibridų Remontas?

Susisiekite su mūsų specialistais ir suteiksime nemokamą konsultaciją dėl hibridinių automobilių ir jų baterijų remonto.

Hibridų remontas bei elektromobilių remontas skiriasi nuo VDV

Vairuojant elektromobilį, techninės priežiūros darbų, paprastai susijusių su vidaus degimo varikliu, nereikia atlikti. Tačiau su hibridiniu automobiliu techninė priežiūra vis dar reikalinga, o tada reikia prižiūrėti ir naujų technologijų elementus, kaip ir elektromobilių atveju.

Hibridinės arba elektrinės transporto priemonės įprastinės techninės priežiūros priemonės labai panašios į mums įprastų modelių techninės priežiūros elementus šiais aspektais:

  • Techninio aptarnavimo intervalas 15 tūkst. – 30 tūkst. km
  • Apžiūros elementai: saugos įranga, stabdžiai, važiuoklė ir padangos, apšvietimas, langų plovikliai ir valytuvai, mechaninis jėgos perdavimas, žemos įtampos akumuliatorius ir tvirtinimai, šildymo ir oro kondicionavimo blokas bei sistemos gedimų atmintinių nuskaitymas.

Nauji techninės priežiūros elementai, susiję su hibridinėmis arba elektrinėmis transporto priemonėmis, yra šie:

  • Tikrinimo elementai: aukštos įtampos akumuliatoriaus aušinimas, inverterių ir elektros variklių aušinimas, aukštos įtampos akumuliatoriaus tvirtinimas ir korpusas, jėgos perdavimo komponentai, įkrovimo jungtys ir įkrovimo laidas bei aukštos įtampos kabeliai ir jų tvirtinimas.
  • Aukštos įtampos akumuliatoriaus būklė.

Iš vienos pusės, elektromobilių varikliai, akumuliatoriai ir kiti specifiniai elementai reikalauja naujų žinių ir patirties, tačiau automobiliuose likę ir daug dalių bei darbų, kurie gerai pažįstami visiems servisų specialistams.

Hibridinio automobilio baterijų remontas

Viena iš svarbiausių hibridinio automobilio savybių yra akumuliatoriaus veikimo laikas. Jei reikia pakeisti esamą akumuliatorių, apsvarstykite galimybę atnaujinti arba atkurti hibridinio akumuliatoriaus maitinimo šaltinį. Sprendimas, kuris variantas yra geriausia jūsų akumuliatoriui, priklausys nuo akumuliatoriaus diagnostikos. 

Pristatykite savo hibridinį automobilį į mūsų autoservisą ir hibridų remonto specialistas įvertins akumuliatoriaus būklę bei pasiūlys geriausią remonto sprendimą.

Elektromobilio baterijų remontas

Remiantis vairuotojų atsiliepimais, akumuliatoriaus veikimo laikas kelia didžiausią susirūpinimą elektrinių transporto priemonių savininkams arba tiems, kurie ketina įsigyti elektromobilį. Neapibrėžtumas dėl akumuliatoriaus veikimo trukmės yra dažnas abejonės šaltinis perkant elektromobilį. Ir nenuostabu, kad baterijos keitimas yra vienintelės didžiausios EV savininkų sąnaudos, jei baterijoms nebegalioja gamintojo suteikiama garantija.

Elektromobilio baterijai netekus galios, tikrai nereikia mesti elektromobilio lauk ar galvoti apie dideles išlaidas. Elektromobilių baterijų remontas leidžia sutaupyti ir apsaugoti aplinką, nes nereikia išmesti akumuliatoriaus.

Modulinė aukštos įtampos akumuliatoriaus konstrukcija, jei ji pažeista, leidžia atlikti dalinį remontą, taip pat atlikti tikslią diagnozę. Paprastai tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas, palyginti su visos baterijos pakeitimu.

Mūsų autoserviso specialistai įvertins elektromobilio baterijos būklę ir pasiūlys geriausią remonto sprendimą.

Elektromobilių remontas

Domina Elektromobilių Remontas?

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pakonsultuos kokios yra šių automobilių remonto kainos.

Mūsų patyrę ir sertifikuoti auto technikai yra apmokyti ir kvalifikuoti hibridinių ir elektromobilių remonto ir priežiūros darbuose. Jie gali atlikti bet kokią specializuotą aukštos įtampos sistemos priežiūrą, kurios gali prireikti jūsų automobiliui, taip pat atlikti bet kokius tradicinius komponentų remonto ar priežiūros darbus, tokius kaip pakabos remontas, stabdžių diagnostika ir remontas, padangų keitimas, balansavimas ir kt.

Visiems remonto ir aptarnavimo darbams suteikiama garantija. Nuo įprastinės automobilio priežiūros iki didelių elektros variklio ir sistemos darbų – mūsų autoserviso komanda gali viską sutvarkyti! 

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė