Patikimas padangų montavimas

Tinkamos automobilio padangos padeda jums saugiai važinėti bet kuriuo metų laiku ir bet kokiomis sąlygomis. Padangos yra dar viena labai svarbi jūsų automobilio saugos dalis, palaikanti automobilio svorį ir sumažinanti smūgį nuo kelio. Kokybiškas padangų montavimas mūsų autoservise.

padangų montavimas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra padangų montavimas?

Du kartus per metus kyla klausimas – keisti padangas patiems ar apsilankyti autoservise? Kai baigiasi šaltasis sezonas, ateina laikas keisti padangas į vasarines. Tuo tarpu rudenėjant svarbu nepavėluoti pasikeisti padangas į žiemines. 

Kai temperatūra pasiekia arba viršija septynis laipsnius Celsijaus pavasarį,  laikas sumontuoti vasarines padangas ant savo transporto priemonės. Tuo tarpu rudenį, griežtai pagal kalendorių, iki lapkričio 10 d. visi turi pradėti važinėti su žieminėmis padangomis. Žinoma oro sąlygos ne visada veikia pagal kalendorių, tai vairuotojai turi būti budrūs ir priimti atitinkamus sprendimus, kad padangų keitimas, ypač rudenį, nebūtų pavėluotas. 

Padangų montavimas gali būti atliktas namų garaže arba autoservise, kur dirba profesionalai. Abu metodai turi savo privalumų ir trūkumų, į kuriuos turite atsižvelgti prieš užsiimdami padangų keitimu besibaigiant sezonui. 

Padangų montavimas pas kvalifikuotus meistrus

Lyginant su tuo, ką pasidarote patys, autoserviso darbuotojai visada užtikrinti, jog žino ką daro, gali patarti, pateikti idėjų, pasiūlymų ir išspręsti problemas susijusias su padangomis, ratais bei apskritai automobiliu.

Jei jūsų padangos jau sumontuotos ant ratų, autoservise nuims esamus ratus ir užsuks reikalingus konkrečiam sezono metui. Jei abiem padangų rinkiniams, tiek žieminiam, tiek vasariniam, naudojate tuos pačius ratus, reikės atlikti daugiau darbų. 

Autoserviso darbuotojai turės išmontuoti visas keturias padangas, tada ant ratų pritvirtinti atitinkamas padangas. Tada jie subalansuos jas, kad įsitikintų, jog nėra vairo vibracijos, prieš prisukdami jas atgal prie jūsų automobilio. 

Taigi, į teikiamų paslaugų sąrašą dažniausiai patenka padangų montavimas, padangų keitimas, ratų montavimas, ratų balansavimas bei ratų suvedimas. 

Tai yra pakankamai platus paketas paslaugų susijusių su tokiu atrodytų paprastu veiksmu, tačiau būtent šios paslaugos, užtikrina, jog darbai atlikti gerai ir automobilis keliais riedės saugiai. 

padangų montavimas

Reikalingas padangų montavimas?

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą padangų montavimui.

„Pasidaryk pats“ metodas – privalumai ir trūkumai

Nors specialistai nerekomenduoja užsiimti padangų keitimu namuose, tačiau yra tam tikrų niuansų, kurie masina vairuotojus taip elgtis.

Geriau suprasite, kaip veikia jūsų transporto priemonė

Atlikdami darbus patys galite daug sužinoti apie sezoninį padangų montavimą, pavyzdžiui, kaip montuoti, kiek padangos gali susidėvėti per sezoną ir pan. Galite stebėti visų padangų stabilumą, įsitikindami, kad kiekvienas iš keturių ratų turi vienodą sukibimą. Tokiu būdu jūsų automobilis išlieka subalansuotas ir leidžia geriau jaustis prie vairo.

Kaip jau minėjome, keičiantis sezonams,  tiek žiemines, tiek vasarines padangas turėtumėte keisti patys tik tuo atveju, jei esate tikri, jog žinote, ką darote. 

Tam reikia ne tik patirties, bet ir saugios praktikos, atsižvelgiant į naudojamą automobilį. Jei kyla bent menkiausia abejonė, tai turėtų jus paskatinti kreiptis į autoserviso darbuotojus, kurie tikrai išmano šį darbą ir kokybiškai jį atliks.

Pigesnė alternatyva

Jei turite padangas ir žinote ką darote, galite sutaupyti šiek tiek pinigų. Jei gyvenate toliau nuo autoserviso, nereikės gaišti laiko vykstant į servisą, kad porą kart per metus pakeistumėte padangas. 

Kadangi nereikia mokėti už darbą, nes jį atliekate patys, sutaupote. Tačiau pačiam procesui sugaištate daugiau laiko, nei tai atliktų patyrę autoserviso darbuotojai su tinkama technika.

padangos keitimas

Padangų montavimas autoservise

Autoservise teikiamos visos paslaugos susijusios su automobilio padangomis, viskas ko reikia yra vienoje vietoje ir viską atlieka patyrę meistrai.

Naujų ir sezoninių padangų montavimas apima:

  • Senų padangų nuėmimas nuo ratų,
  • Ratų ir padangų inspekcija,
  • Naujų ar sezoninių padangų montavimas ir sandarinimas,
  • Kiekvienos padangos pripūtimas ir balansavimas,
  • Ratų suvedimas.

Padangų balansavimas yra būtinas kiekvieną kartą, nes kasdienis padangos protektoriaus dėvėjimasis keičia svorio pasiskirstymą padangoje. Padangų balansavimas reiškia sklandesnį važiavimą ir mažesnį padangų nusidėvėjimą. Kita vertus, nesubalansuotos padangos gali sukelti pavojingas važiavimo sąlygas dėl nevienodo nusidėvėjimo.

Reikalingas ratų balansavimas?

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda atliks ratų balansavimą už patrauklią kainą.

Kvalifikuoti darbuotojai visada žino, ką daro

Lyginant su tuo, ką pasidarote patys, autoserviso darbuotojai visada užtikrinti, jog žino ką daro, gali patarti, pateikti idėjų, pasiūlymų ir išspręsti problemas susijusias su padangomis, ratais bei apskritai automobiliu.

Jei jūsų padangos jau sumontuotos ant ratų, autoservise nuims esamus ratus ir užsuks reikalingus konkrečiam sezono metui. Jei abiem padangų rinkiniams, tiek žieminiam, tiek vasariniam, naudojate tuos pačius ratus, reikės atlikti daugiau darbų. Autoserviso darbuotojai turės išmontuoti visas keturias padangas, tada ant ratų pritvirtinti atitinkamas padangas. Tada jie subalansuos jas, kad įsitikintų, jog nėra vairo vibracijos, prieš prisukdami jas atgal prie jūsų automobilio. 

Taigi, į teikiamų paslaugų sąrašą dažniausiai patenka padangų montavimas, padangų keitimas, ratų montavimas, ratų balansavimas bei ratų suvedimas. Tai yra pakankamai platus paketas paslaugų susijusių su tokiu atrodytų paprastu veiksmu, tačiau būtent šios paslaugos, užtikrina, jog darbai atlikti gerai ir automobilis keliais riedės saugiai. 

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė