Ratų balansavimas jūsų transporto priemonei

Jūsų automobilio ratai turi riedėti tiesiai, turi būti nukreipti ta pačia kryptimi ir būti tolygiai subalansuoti visą kelią, kad jūsų automobilis važiuotų taip, kaip turėtų, ir sklandžiai pasiektumėte savo tikslą. Viena iš tai užtikrinančių paslaugų yra ratų balansavimas.

ratų balansavimas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra ratų balansavimas?

Ratų balansavimas yra neatsiejamas nuo sklandaus važiavimo, saugumo, padangų nusidėvėjimo ir stabilumo ir leidžia padangoms suktis nesukeliant vibracijos. Atskirai nuo ratų suvedimo padangų balansavimas reiškia bet kokio svorio disbalanso padangoje derinimą. Jis dažnai atliekamas kartu su ratų suvedimu.

Ratų balansavimas – tai padangos ir rato svorio subalansavimo procesas, kad važiuojant dideliu greičiu jis tolygiai važiuotų. Norint išlaikyti pusiausvyrą, ant balansavimo priemonės reikia uždėti sumontuotą ratą ir padangą, kuri centruoja ratą ir suka jį, kad nustatytų, kur turėtų svyruoti svoris. 

Kiekvieną kartą, kai ratas pirmą kartą montuojamas ant transporto priemonės su nauja padanga, jis turi būti subalansuotas. Tikslas yra užtikrinti, kad svoris būtų tolygiai paskirstytas kiekvienam transporto priemonės ratui ir padangai. Šis procesas išlygina sunkius ir lengvus rato svorio taškus, kad jis sklandžiai suktųsi. Jei ratuose yra net nedidelis svorio skirtumas, tai sukels pakankamai impulsų, kad automobilyje atsirastų vibracija.

Tiesą sakant, ratai ir padangos niekada nėra visiškai vienodo svorio. Rato vožtuvo skylė iš tos rato pusės paprastai sudarys nedidelį svorį. Padangose ​​taip pat bus nedidelis svorio disbalansas, nesvarbu, ar tai yra dėl sluoksnių sujungimo taško, ar yra šioks toks nukrypimas nuo visiškai apvalių padangų. Važiuojant dideliu greičiu net nedidelis svorio disbalansas gali tapti dideliu išorinės jėgos disbalansu, dėl kurio ratas ir padanga gali pasisukti sunkiu ir netolygiu judesiu. Paprastai tai virsta vibracija automobilyje, dėl kurios padangos gali dėvėtis netolygiai.

Tinkamos ratų pusiausvyros palaikymas yra kritinė padangos eksploatavimo trukmės dalis. Tinkamas ratų balansavimas užtikrina, kad jūsų transporto priemonė važiuoja tolygiai ir be vibracijos.

Kaip atliekamas ratų balansavimas?

Automobilių remonto servisas naudojasi tikslia technika, kad suktų kiekvieną padangą ir ratų kombinaciją, kad patikrintų, kokios rato vietos yra sunkesnės už kitas. Iš ten balansavimo paslaugą atliekantis technikas, naudodamas klijuojamą cementą ar kitą priemonę pritvirtina mažus svarelius prie lengviausios jūsų rato vietos. 

Kartais šie svoriai grupuojami vienoje vietoje, o kitose padangose šie svoriai gali būti keliose skirtingose vietose. Kiekvienas ratas yra skirtingas, net keturi skirtingi to paties automobilio ratai gali reikalauti skirtingo balansavimo.

Kai keičiate padangas tarp sezonų, autoserviso technikas turėtų pranešti, kad montavimo metu jie atliks ratų balansavimo paslaugą. Tai nepaprastai svarbu, nes nesubalansuoti ratai važiuos blogai ir pridės daug nemalonios vibracijos automobilyje. 

Taip pat neretai šie nedideli svoriai nukrenta, nes susidėvi klijuojamas cementas arba svareliai nukrenta dėl didelio smūgio, pavyzdžiui avarijos metu. Jei autoserviso technikas nemini padangų balansavimo paslaugos, paklauskite apie tai. 

Dažniausiai balansavimas yra įtrauktas į jūsų padangų montavimo paslaugą, tačiau vis tiek turėtumėte įsitikinti.

 

subalansuoti automobilio ratai

Profesionalus ratų balansavimas

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą ratų balansavimui.

Kaip ratai išsibalansuoja?

Kasdienis padangų dėvėjimasis prisideda prie ratų išsibalansavimo. Taip pat įprasti gamybos trūkumai tampa priežastimi to, kad padangos ir ratai neturi tiksliai vienodo svorio pasiskirstymo. Kai kuriose vietose jie bus šiek tiek sunkesni.

ratų balansavimas

Kada turėtume užsiimti ratų balansavimu?

Vidutiniškai turėtumėte patikrinti padangų balansavimą ir suvedimą kas 5000–6000 kilometrų, taip pat automatiškai kiekvieną kartą, kai pakeičiate naujas padangas bei keičiant padangas tarp sezonų.

Tačiau nedelskite to padaryti. Norėdami pasiekti sėkmingą ir garantuotą rezultatą, būtinai apsilankykite mūsų autoservise ir užsitikrinkite, jog esate saugūs kelyje. 

Netinkamas ratų suvedimas ir balansavimas gali sukelti problemų, susijusių su jūsų automobilio valdymu. Be to, kad tai kelia pavojų saugumui, jis neigiamai veikia jūsų padangų protektorių ir stabilumą, žymiai sumažina jūsų transporto priemonės degalų efektyvumą ir labai veikia bendras transporto priemonės eksploatacines savybes.

Netolygus protektoriaus nusidėvėjimas, tempimas ar vibruojantis vairas rodo, kad jūsų saugumui kelyje gali kilti pavojus. Apsilankykite mūsų autoservise ir leiskite ekspertams atlikti saugos patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų automobilį vairuoti yra saugu.

Reikalingas ratų balansavimas?

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda atliks ratų balansavimą už patrauklią kainą.

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė