Stabdžių sistemos remontas tobulam jų veikimui

Automobilio stabdžių sistema yra daugiau nei 100 metų trukusių technologinių naujovių kulminacija, kuomet paprasti stabdymo mechanizmai leido sukurti patikimą ir efektyvią sistemą. Kokybiškas stabdžių sistemos remontas mūsų servise Vilniuje.

stabdžių sistemos remontas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra stabdžiu sistema?

Nors stabdžių sistemos skiriasi pagal automobilio markę ir modelį, pagrindinę sistemą sudaro priekiniai diskiniai stabdžiai ir galiniai diskiniai arba būgniniai stabdžiai. Sujungti vamzdžiais ir žarnelėmis, automobilio stabdžiai jungiasi prie kiekvieno rato ir pagrindinio cilindro, kuris tiekia jiems gyvybiškai svarbų stabdžių skystį (hidraulinį skystį).

Kaip veikia stabdžiai?

Kuomet koja paspaudžiate stabdžių pedalą, paleidžiate stabdžių skystį į vamzdžių ir žarnų sistemą, kuri eina į kiekvieno rato stabdžių bloką. Jūs iš tikrųjų stumiate pagrindinio cilindro stūmoklį ir išleidžiate skystį. Stabdžių skysčio negalima suspausti. Jis juda vamzdžių ir žarnų tinklu tuo pačiu judesiu ir slėgiu, kuris jį sukėlė. 

Kalbant apie mašinos sustabdymą važiuojant dideliu greičiu, šis nuoseklumas yra geras dalykas. Kai į skystį patenka oro, tai gali turėti įtakos jūsų stabdžių veikimui; dėl oro pedale atsiranda „purumas“, kuris sutrikdo pastovumą ir blogina stabdymo efektyvumą. Stabdžių nuorinimo varžtai (esantys prie kiekvieno rato cilindro) pašalina nepageidaujamą orą iš stabdžių sistemos.

Automobilis be veikiančių stabdžių yra pavojingas. Daugeliu atvejų vairuojant automobilį pastebėsite  įspėjamuosius ženklus, kurie parodys, ar jūsų automobilio stabdžiams reikalingas remontas. Svarbiausia, neignoruoti šių ženklų.

Stabdžių sistemos gedimo ženklai

Jei važiuojant automobiliu pastebite šiuos ženklus, laikas sukti į autoservisą.

 • Girdisi cypimas ar šlifavimo garsai naudojant stabdžius. Tai gali reikšti, kad reikia sureguliuoti stabdžius arba  turi būti pakeistos susidėvėjusios stabdžių kaladėlės. 
 • Įsijungia prietaisų skydelio antiblokavimo sistemos (ABS) lemputė. Tai rodo, kad jūsų stabdžių skysčio yra mažai. Arba stabdžių sistemoje nuo nuotėkis.  
 • Stabdydamas automobilis pakrypsta į vieną pusę. Tai reiškia, kad jūsų stabdžiai turi būti sureguliuoti, yra stabdžių skysčio nutekėjimas arba stabdžiai yra susidėvėję ir juos reikia pakeisti.
 • Jūsų stabdžius sunku nuspausti arba jie jaučiasi „purūs“. Paprastai tai reiškia, kad oras pateko į jūsų stabdžių linijas, arba sistemoje gali būti mažai stabdžių skysčio.
 • Paspaudus stabdžius, ima drebėti vairas, stabdžių pedalas ar visa transporto priemonė pradeda vibruoti. Jei taip nutiks, jūsų stabdžių rotoriai gali būti deformuoti ir juos reikės pakeisti.

Pastebėję bet kokius įspėjamuosius stabdžių sistemos ženklus, nedelsdami susisiekite su specialistais autoservise.

Stabdziu sistemos remontas

Stabdžių sistemos remontas už gerą kainą

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą stabdžių sistemos remontui.

Stabdžių remontas autoservise

Stabdžiai svarbi automobilio dalis užtikrinanti saugų vairavimą, todėl esant įtarimams, jog kažkas negerai su stabdžiais, kaip mat vykite į autoservisą. Specialistai pasirūpins jūsų automobiliu ir atliks visus būtinus remonto darbus. Paprastai šie darbai susiję su stabdžių sistema yra atliekami dažniausiai.

Teikiamos paslaugos

 • Stabdžių sistemos patikra,
 • Stabdžių kaladėlių keitimas, stabdžių trinkelių keitimas,
 • Stabdžių diskų tekinimas,
 • Stabdžių cilindro keitimas ir remontas,
 • Stabdžių žarnelių, vamzdelių keitimas,
 • Stabdžių suporto remontas,
 • Rankinio stabdžio remontas, lyno keitimas,
 • Stabdžių skysčio keitimas,
 • ABS diagnostika, patikra, remontas, daviklio keitimas,
 • ESP remontas,
 • DSTC patikra ir remontas,
 • Haldex sistemų aptarnavimas,
 • Haldex sistemų remontas.

Kada kreiptis?

Kartais gali tekti pakeisti kai kuriuos stabdžių sistemos elementus atsiradus gedimui, ir tai gali būti gera proga atnaujinti stabdžių sistemos dalis į didesnio našumo arba specializuotus komponentus. 

Populiarūs patobulinimai būna su tokiomis stabdžių sistemos dalimis, kaip įstrižiniai diskiniai stabdžiai, kurie yra atsparesni karščiui, arba pereinama prie keraminių kaladėlių, kurios yra tylesnės. 

Atnaujinus ir pakeitus stabdžių dalis, pagerės jūsų transporto priemonės stabdymo sistemos ilgaamžiškumas ir efektyvumas.

Kaip užtikrinti stabdžių sistemos ilgaamžiškumą?

Vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti savo stabdžių veikimą yra jų priežiūra. Yra daugybė išorinių veiksnių, kurie lemia stabdžių gedimus, pavyzdžiui:

 • Automobiliu vežamas nenumatytai didelis svoris, 
 • Bereikalingas, vėluojantis ar stiprus stabdymas,
 • Drėgnas oras.

Vengdami šių ir kitų situacijų, kurios, jei įmanoma, gali paveikti jūsų stabdymo efektyvumą, stabdžiai ilgiau veiks geriau ir sumažins su stabdžių gedimu susijusių įvykių tikimybę.

Stabdžių remontas jūsų transporto priemonei

Jūsų stabdžiai yra jūsų saugumo kelyje garantas, o norint apsaugoti save ir savo keleivius, taip pat aplinkinius, būtina užtikrinti, kad jūsų stabdžiai būtų tobulai veikiantys. Prižiūrėkite visus stabdžių komponentus, atlikite profilaktinius patikrinimus, venkite pavojingo vairavimo ir tai garantuos efektyvų stabdžių sistemos veikimą.

Susisiekti
stabdžių remontas

Stabdžių sistemos remontas ir patikros stendas

Nelaukite, kol jūsų stabdžiai pradės skleisti keistus garsus, pradės cypti ar pedalas pradės pulsuoti, vibruoti.  Periodiškai tikrindami stabdžius ir jų sudedamąsias dalis, galite sutaupyti pinigų ir žinoma, jaustis saugiai. 

Jei stabdydami girdite neįprastus garsus arba jei jūsų stabdžių pedalas jaučiasi per kietas, vykite į autoservisą ir paprašykite, kad būtų atlikta stabdžių patikra.

Autoservisų stabdžių patikros stendas leidžia pastebėti ir nustatyti menkiausius gedimus, o patyrę autoserviso darbuotojai pasirūpins, jog stabdžių sistema būtų tinkamai suremontuota.

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė