Kokybiškas vairo kolonėlių remontas

Priklausomai nuo situacijos, automobilio modelio ir kitų techninių parametrų, gali reikėti skirtingų autoservise taikomų metodų problemai pašalinti ir vėl leisti jums mėgautis saugiu vairavimu. Mūsų autoservise teikiamos paslaugos:

  • Vairo kolonėlių remontas,
  • Vairo kolonėlių restauravimas,
  • Elektrinių vairo kolonėlių remontas, 
  • Hidraulinių vairo kolonėlių remontas,
  • Vairo kolonėlės keitimas.
vairo kolonėlių remontas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Vairo kolonėlės restauravimui suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties vairo kolonėlių remonte.

Kodėl vairo kolonėlės remontas arba restauravimas yra neatidėliotinas?

Vairo kolonėlės remontas yra vienas tų, kurių jokiais būdais negalima atidėlioti. Tai  yra svarbi automobilio dalis, nuo kurios priklauso ne tik vairavimo kokybė, bet ir saugumas. Vairo kolonėlė  yra sujungta su transporto priemonės pakaba. Tiksliau tariant, vairo kolonėlė yra jungtis tarp vairo ir transporto priemonės vairo mechanizmo. 

Ką tai reiškia? Vairuotojui sukant vairą, vairo kolonėlė šią sukimo momento galią perduoda vairo velenui ir krumpliaračiui. Dėl to automobiliai ratai gali būti pasukti į kairę arba į dešinę pagal kryptį, kuria vairuotojas pasuko vairą.

Akivaizdu, kad būtų labai blogai, jei dėl prastos vairo kolonėlės netektumėte galimybės tinkamai valdyti vairo ir tuo pačiu automobilio. Tokiu atveju reikalingas skubus vairo kolonėlės keitimas.

Priežastys, dėl ko prireikia vairo kolonėlių remonto

Dar nesukurtas automobilis, kuris niekada nesugestų. Nebent tas, kuris per savo gyvenimą nenuvažiavo nė vieno kilometro. Tad ateina laikas ir vairo kolonėlių remontui, kai šios sugenda. O gedimo priežastys gali būti kelios. 

Viena jų – sugedusios pavaros. Vairo kolonėlės viduje yra kelios judančios pavaros. Kaip ir bet kuris kitas judantis komponentas, šios pavaros laikui bėgant gali susidėvėti ir sugesti. Tai gali turėti įtakos visam vairo kolonėlės veikimui.

Kita priežastis yra purvas, šiukšlės ir vanduo. Laikui bėgant teršalai, tokie kaip purvas ir vanduo (dėl priekinio stiklo nutekėjimo), gali patekti į jūsų automobilio vairo kolonėlę. Tai gali užteršti judančias dalis, ar tapti rūdijimo priežastimi, dėl ko pradedamas justi grubesnis vairo veikimas, triukšmas sukant vairą ir pan.

Vairo kolonėlės restauravimas

Reikalingas kokybiškas Vairo Kolonėlės Restauravimas ar Remontas?

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą vairo kolonėlės sutvarkymui.

3 simptomai rodantys, jog reikalingas vairo kolonėlės remontas

Susidėvėjusios vairo kolonėlės neturėtumėte ignoruoti, nes tai paveiks jūsų vairavimo įgūdžius ir kels riziką jūsų, keleivių ir kitų kelyje sutiktų žmonių gyvybėms. Nėra sudėtinga atpažinti, kada reikia pakeisti vairo kolonėlę. Šie 3 simptomai aiškiai parodo, jog laikas į autoservisą.  

Išsicentravęs vairas

Pasukus vairą jis dažniausiai lengvai sugrįžta į pradinę padėtį. Tą leidžia vairo stiprintuvo sistema. Tačiau jei vairo kolonėlė neatlieka savo funkcijos, vairas krypsta į kurią nors pusę ir pasukus sunkiau sugrįžta į pirminę padėtį. 

Triukšmas vairuojant

Jei girdite tam tikrus garsus sukant vairą – laikas suklusti. Spragtelėjimas, girgždėjimas ar žvangėjimas, kai sukate vairą, išduoda vairo problemas. Šių garsų priežastis yra netinkami vidiniai vairo kolonėlės komponentai. Daugeliu atvejų iš pradžių garsai bus nežymūs, tačiau nesikreipiant dėl remonto, palaipsniui nemalonūs garsai stiprės ir dažnės.

Sunku pasukti vairą

Įprastai vairuojant vairo pasukimas yra lengva užduotis. Vairo stiprintuvas sukurtas taip, kad posūkis būtų sklandus ir lengvas. Bet jei pastebėsite, kad vairą sunku pasukti, gali būti kalta vairo kolonėlė. Vairo kolonėlėje gali būti sugedusios tarpinės arba kitos dalys.

Vairo kolonėlę tvarkykite iškart

Vairo kolonėlė yra neatsiejama jūsų automobilio valdymo dalis, užtikrinanti sklandų vairavimą bei saugumą. Rekomenduojame imtis vairo kolonėlės remonto darbų nelaukiant, kol susidursite su rimtesnėmis problemomis nei paminėtosios. Laukiant, kol simptomai pablogės, prieš pakeičiant vairo kolonėlę, galite patekti į pavojingą situaciją vairuojant. Jei atidėsite vairo kolonėlės keitimą, gali atsirasti vairo gedimas, o toks remontas gali  kainuoti daugiau ir užtrukti ilgiau.

Elektriniu vairo kolonėlių remontas

Vairo kolonėlės remontas - kaina

Vairo kolonėlės remontas, keitimas ar restauravimas gali kainuoti skirtingai priklausomai nuo kelių aspektų:

  • Automobilio markės ir modelio,
  • Vairo kolonėlės tipo,
  • Reikalingų darbų apimties, 
  • Priėjimo prie vairo kolonėlės lengvumo ar sudėtingumo,
  • Remonto darbams reikalingų detalių bei medžiagų.

Jei juntate aukščiau paminėtus požymius vairuojant, kurie rodytų, jog jūsų automobiliui reikalingas vairo kolonėlės remontas, kreipkitės į mūsų autoserviso specialistus, aptarsime individualų darbų planą ir numatomą remonto kainą.

Kodėl svarbu darbus patikėti specialistams?

Šiais laikais automobiliai yra sudėtingi mechanizmai, kiekviena detalė atlieka daug funkcijų, viskas tarpusavyje susiję ir reikia žinių, norint atlikti tam tikrus remonto darbus. Ir jei tikrai esama tokių, kuriuos dar galima atlikti patiems, vairo kolonėlių remontas nėra vienas iš tokių darbų. Jį geriau patikėti specialistams. 

Tam yra kelios priežastys. Pirma, per vairo kolonėlę eina įvairių mygtukų, ratukų ir svirčių laidai, įskaitant posūkio signalus, pastovaus greičio palaikymo sistemą, priekinio stiklo valytuvus, radijo valdiklius ir uždegimo jungiklį, kurie yra sumontuoti ant vairo arba pačios kolonėlės. Nežinant ką darote, galite paveikti šias funkcijas ir sugadinti automobilį dar labiau.

Antra, vairuotojo oro pagalvė tvirtinama prie vairo kolonėlės viršaus ir su šiais mechanizmais gali dirbti tik apmokytas specialistas.

Trečia, kuomet atliekami vairo kolonėlės remonto darbai, reikia atlikti ratų suvedimą, kad vairas būtų sucentruotas. Atliekant darbus namuose ar pasikvietus mobilųjį mechaniką, to atlikti nepavyks, nes neturėsite derinimo įrangos. Taigi vairo kolonėlės remontas turi būti atliekamas autoservise. 

Profesionalus Vairo kolonėlių remontas

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda suremontuos, restauruos arba pakeis jūsų vairo kolonėlę už prieinamą kainą. 

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Greitai ir tvarkingai pakeista vairo kolonėlė.

Paulius

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė