Profesionali variklių diagnostika

Ar kada nors buvote atsidūrę tokioje situacijoje, kai važiuojate keliu ir staiga prietaisų skydelyje užsižiebia įspėjamoji lemputė ir neturite supratimo kodėl? Kažkas tikriausiai negerai, bet jūs neįsivaizduojate kas ir tai sukelia tam tikrą paniką? Variklių diagnostika jūsų transporto priemonei.

variklių diagnostika

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra variklio diagnostika?

Pakalbėkime apie variklių diagnostiką, apie tai, kas svarbu norint būti saugiems kelyje ir nepanikuoti. Bet kokiu atveju, esant įtarimams, kad kažkas neveikia taip kaip derėtų varikliui ar užsidegus įspėjimo lemputei, pirmiausia reikėtų važiuoti į autoservisą ir atlikti variklio diagnostiką.

Profesionalūs mechanikai gali atlikti išsamią variklio diagnostikos procedūrą, naudodami naujausius įrankius ir technologijas, kad išanalizuotų problemas, dėl kurių galėjo įsižiebti įspėjamoji lemputė. Atlikus variklio diagnostiką, autoserviso mechanikas galės pasinaudoti surinktais duomenimis ir suremontuoti transporto priemonę. 

Kaip vyksta variklių diagnostika?

Paprastai tariant, variklio diagnostikos aparatūra yra prijungiama prie automobilio kompiuterio. 

Kompiuteris pateikia diagnostikos kodą, kurį galima naudoti kaip nuorodą į gamintojo kodų sąrašą. Pvz., jei variklis yra tvarkingas, prietaisas taip pasakys arba, jei yra problemų, bus rodomas kodas (arba keli).

Kodai gali reikšti daugybę dalykų, o mechanikų užduotis yra nustatyti, dėl ko kodas gali būti pažymėtas įrenginyje, suteikdamas transporto priemonės savininkui tam tikrą idėją, ką reikės taisyti ir kiek tai kainuos.

automobilio variklis

Kokybiška variklių diagnostika

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą jūsų transporto priemonės variklio diagnostikai.

Ką apima išsami variklio diagnostiką?

Duomenų ištraukimas

Prisijungiama prie borto kompiuterinės sistemos, kad būtų galima ištraukti reikalingus meistrams duomenis. 

T.y. gedimo kodams, programinės įrangos versijų numeriams, kritiniams jutiklių duomenims bei būsenos informacijai. 

Taip galima tiksliai diagnozuoti transporto priemonės gedimą ir galimą jo priežastį. 

Bandymai

Šiame etape patikrinama ar sistema atitinka specifikaciją. Šio etapo bandymai apima variklio vakuuminį ir priešinį slėgį, uždegimo ir degalų sistemą bei išmetamųjų teršalų sistemą. 

Dėl šių sistemų gedimo gali pasirodyti įspėjamoji lemputė, nors tai taip pat gali būti tinklo grandinės gedimo ženklas ar komponento problema.

Gedimo nustatymas

Gamintojas reikalauja tiksliai patikrinti grandinę ar komponentą, kad būtų nustatyta tiksli diagnozė ir tikslus gedimas. 

Šis procesas apima laidų schemas, elektrinius ir mechaninius bandymus, dviejų krypčių valdymo bandymus ir vizualius patikrinimus.

Nuoseklūs bandymai ir diagnostika leidžia tiksliai nustatyti problemą, kad nereiktų spėlioti ir be reikalo keisti automobilio detalių, kurios nėra sugedusios.

Techninė priežiūra

Naudojant techninės priežiūros informaciją, galima sužinoti ar dabar iškilusi problema yra pasikartojanti problema, žinoma apie konkretų transporto priemonės tipą. 

Deja, ne visada tokia informacija prieinama, tad bet kokiu atveju reikalingas testavimas. 

Automobilio remontas

Automobilio remontas po variklio diagnostikos apima dalių pakeitimą, komponentų valymą, gamintojo techninių atnaujinimų atlikimą, transporto priemonės programinės įrangos atnaujinimą ir klaidų taisymą ar keitimą.

Remonto patikrinimas

Atlikus visus reikiamus darbus, reikia iš naujo išbandyti transporto priemonę ir įsitikinti, jog viskas atlikta teisingai ir problema ar gedimas ištaisyti bei nesikartoja.

Patikima variklių diagnostika jūsų transporto priemonei

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nustatys jūsų variklio problemas ir sutvarkys jas.

Susisiekti

Dažniausiai pasitaikantys variklio gedimo požymiai

Dažniausias variklio gedimo požymis yra užsidegusi variklio kontrolinė lemputė prietaisų skydelyje. Paprastai tai yra pirmasis jūsų transporto priemonės bandymas jus įspėti, kad kažkas yra negerai. Nors tai taip pat gali reikšti ir ką nors nereikšminga. Visgi, variklio lemputė yra geras indikatorius, rodantis, kad jūsų transporto priemonė patiria su varikliu susijusią problemą. Užsidegus šiai lemputei, laikas kreiptis į autoservisą dėl variklio diagnostikos ir remonto.

Kitas dažnas variklio gedimo požymis yra keistas triukšmas. Jūsų automobilio variklio garsas turėtų skambėti tolygiai, o ne dundėti ir riaumoti. Jei jūsų automobilis skleidžia keistus garsus ar itin stiprų garsą, tai gali būti svarbiausia užuomina, kad jūsų automobilio variklis turi problemų. Dažnai variklio nesklandumai skamba kaip beldimas, trankymas, šlifavimas, cypimas ar šnypštimas.

Be užsidegusios variklio lemputės ir keistų garsų, atkreipkite dėmesį ir į neįprastus kvapus. Jei užuodžiate deginto kaučiuko, dūmų, benzino, degančio kilimo, supuvusių kiaušinių ar net klevų sirupo kvapus, galime lažintis, kad problema yra po kapotu. Tokiu atveju turėtumėte atvykti į autoservisą, kad būtų galima automobilį apžiūrėti ir suremontuoti.

Ženklas, kurio nevalia ignoruoti yra dūmai arba per didelis išmetamųjų teršalų kiekis. Jei jūsų automobiliui iš variklio ar duslintuvo eina daug dūmų, jį reikia būtinai remontuoti. Vairuoti tokios būklės transporto priemonę yra labai pavojinga, todėl primygtinai rekomenduojama skambinti avarinei tarnybai, jog automobilis būtų nuvilktas iki serviso ir patikrintas serviso darbuotojų.  

variklio diagnostika

Variklių diagnostika ir kitos priežiūros paslaugos

Taigi, kai kitą kartą pasirodys įspėjamoji lemputė ar pamatysite paminėtus gedimus išduodančius ženklus, nepamirškite kuo greičiau pristatyti savo automobilį į automobilių servisą ir leiskite specialistams išspręsti susidariusią problemą.

Mūsų komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį ir lengvai galime atlikti variklio diagnostiką, nustatyti problemas ir pašalinti jas už vieną geriausių kainų rinkoje.

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė