Patikimas variklių remontas

Daugelis žmonių žino, kad automobilio variklis yra sudėtingas mechanizmas, kuris priverčia automobilį veikti, arba kitaip – važiuoti. Todėl iškilus problemoms nenumokite į jas ranka – kokybiškas variklių remontas jūsų transporto priemonei.

variklių remontas

Aukščiausia kokybė

Pati pažangiausia įrangą rinkoje. Šiuo metu naudojame itin aukštos kokybės vokiečių gamybos Beissbarth stendus.

Suteikiame garantiją

Automobilių remonto darbams suteikiame garantiją, taigi garantinius gedimus šaliname nemokamai.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku sutvarkyti Jūsų mašiną už gerą kainą.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties automobilių remonte ir įvairiuose jų tvarkymo darbuose.

Kas yra automobilio variklis?

Daugelyje mums pažįstamų automobilių yra daugiau nei 90 000 įvairiausių detalių ir visos jos yra svarbios, kad automobilis galėtų pajudėti iš vietos, važiuoti, stabdyti, atlikti įvairius manevrus bei dirbti daugelį metų. 

Tad kokį vaidmenį atlieka automobilio variklis? Ar variklį kada nors reikia pakeisti? Kaip išlaikyti variklį sveiką ir apsieiti be brangių remontų? Sužinokite, kodėl daugelis vairuotojų automobilio variklį vadina „automobilio širdimi“ ir ką jis iš tikrųjų daro, kad judėtumėte kelyje.

Kokią funkciją atlieka automobilio variklis?

Jūsų automobilio variklis susideda iš daugybės dalių, kurios kartu sukuria energiją ir priverčia jūsų automobilį važiuoti. Kai kurios pagrindinės automobilio variklio dalys yra cilindrai, stūmokliai, vožtuvai, žvakės ir juos jungiantys sutvirtinimo elementai. 

Iš esmės turite masyvią metalinę konstrukciją su judančiomis dalimis, kuri jungiasi prie skirtingų jūsų automobilio variklio cilindrų, šiems judant atsidaro ir užsidaro įsiurbimo ir išmetimo vožtuvai. 

Kai tie vožtuvai atsidaro, jie arba leidžia degalus ir orą į degimo kameras naudoti kaip energiją, arba išleidžia išmetamąsias dujas. Ši sistema ir įvairios kitos priemonės suteiks energijos, reikalingos jūsų automobiliui judėti.

automobilio variklis

Kokybiškas variklių remontas

Susisiekite su mūsų kvalifikuotų meistrų komanda jau šiandien ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą bei kainą jūsų transporto priemonės variklio remontui.

Kodėl užsidega variklio lemputė prietaisų skydelyje?

Jei vairuojate ir staiga pamatote, kad užsidega „Check Engine“ lemputė, tai tikrai sukelia stresą. Yra daug priežasčių, kodėl gali užsidegti ši apie variklio darbo sutrikimus pranešanti lemputė, ir ne visos jos yra priežastys, dėl kurių turite jaudintis. 

Iš kitos pusės, niekada nežinote, kokia priežastis lėmė įspėjimo prietaisų skydelyje atsiradimą, tad ignoruoti negalima – laikas nedelsiant vykti į autoservisą.

Kuro bako dangtelio problemos

Visada įsitikinkite, kad uždarėte kuro baką prisipylus degalų. Šis paprastas dangtelis „užplombuoja“ kuro sistemą ir padeda palaikyti slėgį kuro bake.

Atviras kuro bakas kvietimas vagims pasinaudoti Jūsų kuru, o tuo pačiu kuras garuoja, aplink automobilį tvyro nemalonus kvapas ir tai nėra saugu avarijos metu. 

Todėl visada pasirūpinkite, jog ši automobilio vieta funkcionuotų tinkamai. 

Jutikliai

Sutrikus ar sugedus jutikliams nuolat įsijungia lemputė prietaisų skydelyje. Kalbant apie automobilio variklį, gali tekti pakeisti oro srauto jutiklį. 

Šis nedidelis jutiklis yra svarbus, nes jis matuoja orą, patenkantį į Jūsų variklį, ir reguliuoja variklio sunaudojamų degalų kiekį. 

Greitai nepakeitę, galite sugadinti kitas automobilio dalis, kurių veikimas priklausomas nuo šio jutiklio.

Deguonies jutiklis

Jei deguonies jutiklis veikia netinkamai, jis negali išmatuoti deguonies jūsų automobilio išmetimo sistemoje.

Tai lemia perteklinį kuro deginimą ir taip atsiranda galimybė sugadinti kitus jutiklius ar automobilio dalis.

Žarnos ir laidai

Jei automobilyje yra kokių nors nesandarių ar sugedusių žarnų ar laidų, užsidegs įspėjamoji variklio lemputė.

Uždegimo žvakės

Kiekvienam automobilio varikliui reikalinga uždegimo žvakė, nes tai yra reikalinga dalis, kad variklis veiktų.  Žvakė tiekia elektros srovę į Jūsų variklio degimo kamerą, kad galėtumėte užvesti automobilį. 

Katalizinis konverteris

Šis keitiklis anglies monoksidą keičia į anglies dioksidą. Jei neatliksite automobilio priežiūros, laikui bėgant jis gali sugesti.

dyzelinių variklių remontas

Variklių remontas ir techninės priežiūros paslaugos

Mūsų autoservise teikiame paslaugas, techninę priežiūrą ir atsarginių dalių pakeitimą tokiose srityse, kurios tampriai susijusios su variklio darbu:

  • Pilnas variklių remontas,
  • Aušinimo sistemos remontas ir aptarnavimas,
  • Kuro siurbliai ir vamzdynai,
  • Kuro sistemos purkštukų valymas,
  • Alyvos keitimas, filtrai ir tepalas.

Tai tik dalis paslaugų, kurios susijusios su įrenginiais po automobilio kapotu bei varikliu. Techninė profilaktinė apžiūra ir variklių remontas yra neatidėliotini darbai, norint, jog automobilis veiktų tvarkingai ir juo būtų saugu važiuoti. 

Patikimas variklių remontas jūsų transporto priemonei

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda sutvarkys Jūsų variklį už patrauklią kainą.

Susisiekti

Užtikrinkite tinkamą variklio darbą

Jums greičiausiai niekada nereikės keisti automobilio variklio. Kai jis užges, gali būti gana brangu pakeisti visas dalis, kurios sudaro Jūsų automobilio variklį. Štai kodėl daugelis vairuotojų tiesiog investuoja į naują automobilį, kad galėtų pradėti naudoti visiškai naują, veikiantį variklį. Tačiau laikui bėgant Jums gali prireikti smulkių variklio dalių pakeitimo, ypač jei naudojate automobilį intensyviai kiekvieną dieną. 

Dalys laikui bėgant paprasčiausiai susidėvi, kaip ir prietaisai bei kitos technologijos. Pakeisti smulkias detales yra visada daug paprasčiau nei pasiekti situaciją, kuomet reikalingas variklio remontas.

Kas kiek laiko turėtumėte atlikti techninės priežiūros patikrinimus, priklausys nuo Jūsų turimo automobilio tipo. Tačiau turėtumėte bent kartą per metus patikrinti savo automobilį autoservise, o dar geriau kas 6 mėnesius. Jei vairuojate kiekvieną dieną ar automobilis yra darbo priemonė, tuomet verčiau atlikti apžiūrą kas 6 mėnesius.

Dyzelinių variklių remontas atliekamas dažniau dėl variklio specifikos, tad ir techninę apžiūrą derėtų atlikti dažniau, kad būtų užbėgta įvairiems gedimams už akių anksčiau. 

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė