Webasto

Kas labiausiai erzina vairuotojus žiemą? Šaltas automobilis, užšalę langai ir atrodytų amžinybė trypčiojant aplink automobilį šaltyje, kol automobilis yra paruošiamas pirmam ryto išvažiavimui iš kiemo. Šias problemas lengvai išsprendžia Webasta autonominiai šildytuvai automobiliams. Teikiame šias paslaugas:

  • Webasto montavimas,
  • Webasta diagnostika,
  • Webasto dalys,
  • Vebasto remontas,
  • Automobilio šildymo sistemos remontas.

Jei reikalinga profesionali pagalba ar konsultacija įsigyjant ar remontuojant Webasto autonominius šildytuvus automobiliams – esame jūsų paslaugoms!

Webasto autonominiai šildytuvai automobiliams

Aukščiausia kokybė

Naudojame pažangiausią autonominių šildytuvų diagnostikos įrangą.

Suteikiame garantiją

Webasto remonto ar montavimo darbams suteikiame garantiją.

Greitas aptarnavimas

Auto-help automobilių servisas yra pasiruošęs Jus priimti ir palankiu laiku.

Ilgametė patirtis

Mūsų kvalifikuoti specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties.

Kas yra Vebasto?

Webasto yra Vokietijoje įsikūręs aukštos kokybės šildymo, oro kondicionavimo ir stoglangių sprendimų, skirtų įvairioms reikmėms, gamintojas. Jų oro ir vandens šildytuvai yra laikomi vienais geriausių pasaulyje, nes yra tylūs, taupantys degalus ir ekonomiški. Webasto autonominiai automobilių šildytuvai yra žinomi kaip ilgaamžiai ir nereikalaujantys priežiūros, o prireikus galima įsigyti atsarginių dalių, atliekamas jų remontas bei diagnostika.

Vebasto (ang. Webasto) Lietuvoje yra žinomas kaip autonominių šildytuvų gamintojas, kurio produkcija yra tokia populiari, jog pavadinimas tapo tiesiog bendriniu žodžiu reiškiančiu bet kurį automobilio šildytuvą. Autonominis šildytuvas leidžia sušildyti automobilio saloną ir variklį dar prieš įsėdant į automobilį. 

Reikalingas Vebasto Autonominis Šildytuvas?

Susisiekite su mūsų specialistais ir suteiksime nemokamą konsultaciją dėl Vebasto autonominio šildytuvo montavimo, diagnostikos arba remonto.

Kodėl jums yra reikalingas Webasto šildytuvas?

Vairuotojai išbandę Webasto išskiria kelis esminius autonominių šildytuvų automobiliams privalumus.

Geresnis matomumas

Po šaltos nakties užšalusius langus gana sudėtinga nuvalyti. Kartais skubant yra vos „prakrapštoma“ skylutė stikle akims ir tikimasi, jog šiek tiek pavažiavus ir varikliui įšilus, greičiau atitirps automobilio stiklai. Tačiau net ir keli metrai važiuojant „aklai“ gali baigtis nemaloniu eismo įvykiu.

Kuomet naudojamas autonominis salono šildytuvas, automobilio salonas, o tuo pačiu ir stiklai greičiau įšyla ir jau sėdant į automobilį yra švarūs, nepadengti ledu. Taigi, Webasto autonominis šildytuvas automobiliui garantuoja gerą matomumą nuo pirmo metro.

Jauki šiluma

Pamirškite tą rytinį kūnu bėgantį šiurpuliuką, kuris primena, jog tai dar ankstyvas rytas, norisi miego ir automobilis yra šaltas kaip ir visa aplinka. Daug maloniau ir geriau nuteikia rytui šiltas automobilis. Būtent Webasto autonominiai šildytuvai dar prieš sėdant į automobilį, pakelia salono temperatūrą iki malonios kūnui, tad rytas prasideda daug optimistiškiau.

Sutaupytas laikas

Ledo gramdymas nuo stiklo bei automobilio variklio šildymas vėsų rytą yra daug laiko reikalaujantis procesas. Dėl to, dažnai reikia keltis keliolika minučių anksčiau arba skubėti pusryčiaujant. O kur dar fiziškai juntamas nemalonus šaltis, dėl sėdėjimo šaltame automobilyje.

Naudojant Webasto, automobilis šyla ramiai mėgaujantis kavos puodeliu šiltuose namuose su mylimais žmonėmis. Kas geriau – minutė miego ar minutė šąlančių rankų grandant ledą nuo stiklo?

Jokio ledo gramdymo

Jau minėjome, jog su Webasto automobilių šildytuvais automobilio stiklai yra švarūs ir be ledo dar iki įsėdimo.

Bet juk galime dar kartą pasidžiaugti, jog patiems nereikia imti į rankas ledo grandiklio, nereikia šokinėti aplink automobilį šaltą ir tamsų žiemos rytą. Užtenka paspausti nuotolinį pultelį ar pasinaudoti išmaniąja programele ir automobilis jau šyla.

Išmanus valdymas

Webasto gali būti valdomas nuotoliniu pulteliu, specialia programėle išmaniajame telefone arba gali būti naudojamas programuojamas laikmatis, jei jūsų rutina nesikeičia ir kas ryt išvažiuojate vienodu laiku.

Kokį Webasto šildytuvą įsigyti?

Dyzelinis autonominis šildytuvas yra rimtas pasirinkimas. Renkantis šildytuvą, būtina atsižvelgti į tai, kiek šilumos jums reikia. Reikalingas šilumos kiekis priklauso nuo jūsų transporto priemonės dydžio, taip pat nuo jūsų turimos šilumos izoliacijos efektyvumo. Populiariausi variantai yra 6800 BTU (2KW) ir 13600 BTU (4KW).

2KW šildytuvo daugiau nei pakanka mažam ir vidutinio dydžio automobiliui. Vidutiniams poreikiams idealus yra 2KW oro šildytuvas, toks kaip Webasto Air Top 2000 STC.

Didesnei transporto priemonei su mažesne šilumos izoliacija geresnis pasirinkimas yra  6KW ar net 8KW šildytuvas. Toks šildytuvas kaip Dual Top ST 6 ar kaip Dual Top ST 8 greičiau sušildys jūsų transporto priemonės saloną. Jums nėra būtina iš karto žinoti kokio Webasto ar Eberspacher autonominio šildytuvo norite. Svarbu, jog žinote, jog jums jo reikia, o mūsų specialistai įvertins kokios galios šildytuvo reikia jūsų automobiliui ir jį sumontuos. 

Vebasto remontas

Webasta kaina

Webasto kaina su montavimu priklauso nuo pasirinkto įrenginio specifikacijos, nuo automobilio modelio naudojamo kur bei kitų detalių, kurias konkrečiai jūsų atveju aptars mūsų specialistai. Webasto dalys taip pat kainuoja įvairiai, teiraukitės norimos arba patarsime kurios detalės reikia jūsų atveju. 

Domina Webasta kaina?

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pakonsultuos kokia yra kaina su montavimu, remonto ar diagnostikos kaina.

ATSILIEPIMAI

Puikiai atliktas darbas, ačiū auto-help komandai.

Julius

Greitas aptarnavimas ir šauni konsultacija, rekomenduoju!

Martynas

Kartu su savo Volvo dėkojam vyrams :). 

Arūnas

Važiuoklė sutvarkyta, kaina nesikandžioja. 

Nikita

Super komanda, pabendravom, mašina sutvarkyta.

Česlovas

Dėkoju už kokybišką aptarnavimą ir greitus sprendimus.

Markas

Jau trečius metus varau savo ir žmonos mašinas čia, neteko nusivilti.

Lukas

Auto-help eilinį kartą išgelbėja ir sutvarko automobilį per trumpą laiko tarpą.

Jūratė